مکان تبلیغات گیم سرورها

پرداخت آنلاین سایت وو سرور

آخرین مطالب سایت و سرورها
آموزش ها & نرم افزار ها

به زودی این بخش به روز میشود

امکانات وب

خبرنامه وب سایت:

لینک دوستان

  تبادل لینک هوشمند
برای تبادل لینک  ابتدا ما را با عنوان سرور های ورلد اف وارکرافت و آدرس wow-server.ir لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.

نويسندگان

*-----------------------------<تبلیغات>-----------------------------*

بهترین سرور فانی - MasterWoW

Code Center

                      warlords.ir

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی پلیرهای عزیز

همانگونه که قبلا هم قولش را داده بودیم سرور WoD را پس از حدود 6 ماه زحمت برنامه نویس سرور توانستیم به حد معقول به عنوان تست به بهره برداری برسانیم.

دوشنبه آینده یعنی 8 / 4 / 1394 سرور تست برای عوام راه اندازی خواهد شد.

سرور WoD همانگونه که گفته شد به عنوان تست راه اندازی خواهد شد که پلیرهایی که قصد چک و بررسی این سرور را دارند بتوانند از کلاس های مورد نظر خود و خود سرور را بررسی و مشاهده کنند و از کیفیت فیکس سرور WoD بهره مند شوند.

سرور WoD با اسم جدید و سرور جدید و مدیریت جدید راه اندازی خواهد شد و هیچ ازتباطی با سرور Pandawow نخواهد داشت. اما طبق مذاکراتی که با مدیر سرور WoD داشته ایم قصد داریم که کاراکترهای Pandawow را به سرور WoD انتقال دهیم و تا به این لحظه به نتیجه ای مقطوع نرسیده ایم ولی به زودی در حین سرور تست WoD مراتب این موضوع خدمت شما عرض خواهد شد که آیا کاراکتر ها به سرور جدید انتقال داده می شوند یا خیر.

سرور WoD قصد دارد برای رسیدگی و پشتیبانی بهتر به پلیرها تیمی نیز راه اندازی کند به همین منظور و به اعضای این تیم پست هایی در گیم سرور خواهد داد تا بتوانند به پلیرها به نحو احسن رسیدگی کنند.

سرور تیم اسپیک نیز راه اندازی خواهد شد تا پلیرها و گیلد مسترها بتوانند با مسولان سرور ارتباط بر قرار کنند در این صورت مشکلات پلیرها به خوبی شنیده و حل خواهد شد.

در ریلم تست تا به این لحظه کلاس های Warrior, Priest, Shaman, Mage, Death Knight, Druid, Warlock, Rogue توسط برنامه نویس سرور بر روی آنها کار شده و خوشبختانه به فیکس های قابل قبولی در حد 90% رسیده اند و در ریلم تست قابل ساخت و تست می باشند و دو کلاس دیگر Monk و Hunter به دلیل عدم شروع فیکس بر روی آنها در ابتدای ریلم تست قابل ساخت نخواهند بود و پس از فیکس مورد قبول در دسترس قرار خواهند گرفت.

تمامی کلاس ها در ریلم تست در ابتدای ساخت لول 100 خواهند بود به منظور تست اسپل ها تلنت های هر کلاس و پلیرهایی که باگ هایی در هر کلاس پیدا می کنند می توانند در قسمت گزارش باگ در وبسایت باگ مورد نظر را گزارش دهند تا مشکل در اسرع وقت ممکن برطرف و فیکس شد.

پس از اتمام کلاس ها طبق زمانی که برنامه نویس به ما داده است حدود 2 هفته می باشد که پس از این دو هفته تمامی کلاس ها باید به حد 98% فیکس رسیده باشند و توسط تستر های حرفه ای سرور مورد تایید قرار گرفته شده باشند.لذا پس از اتمام کلاس ها قصد داریم بتل گراند ها را به عنوان تست راه اندازی کنیم تا مشکلات احتمالی آنها را نیز پیدا و فیکس کرده.

در حین کار برنامه نویس بر روی کلاس ها برنامه نویس دوم سرور نیز بر روی Quest های مپ های Level Up کار می کند که تا این لحظه بیش از 4000 Quest در تمامی مپ های بازی فیکس کرده است.

در سرور WoD تمامی اینس ها و آیتم لول ها به ترتیب و با برنامه ریزی کامل و پس از نظر سنجی از طرف پلیرها بازگشایی می شوند.

هر هفته در سرور WoD جلسه ای با گیلد مستر های سرور با مدیران سرور گذاشته می شود تا مشکلات خود و پلیرهای خود را عموان کرده و در اسرع وقت توسط تیم سرور طبق اولویت رفع و فیکس شود این امر باعث پیشرفت بسزای سرور در کمترین زمان ممکن خواهد شد.

پس از گذشت یک هفته از راه اندازی سرور تست در صورت اینکه هیچ مشکلی بروز ندهد فروش DVD های پچ WoD را در وبسایت سرور قرار خواهیم داد تا کسانی که بازی را ندارند نیز بتوانند آن را تهیه و وارد سرور شوند.

ورژن سرور WoD در حال حاظر 6.1.2  می باشد که این ورژن در 4 روز پیش توسط شرکت Blizzard به ورژن 6.2 آپدیت شد و ما قصد داریم سرور را به زودی در کمترین زمان ممکن به این ورژن ارتقا دهیم تا پا به پای Blizzard بتوانیم جلو رویم و سروری به روز داشته باشیم.اما سرور تست با ورژن 6.1.2 راه اندازی خواهد شد.

تمامی اینس های Cataclysm  چه دانگون ها چه راید ها به طور کامل با تمامی باس هایشان در سرور WoD فیکس شده اند.

قبل از راه اندازی دانگون و راید های ورژن WoD تمامی اینس های Mist of Pandaria راه اندازی می شوند.

منطقه Duel zone برای سرور WoD راه اندازی خواهد شد.

ایونت های PVP و PVE تابستانه همراه با جوایز نقدی راه اندازی خواهد شد.

منتظر اخبار و بروز رسانی های بعدی ما باشید

مدیریت سرور Warlords.IR 

تبلیغات :

[ جمعه 5 تير 1394 ] [ 18:6 ] بازدید: [3968] [ wow-server.ir ]

pandawow.ir iron qon

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی پلیرهای عزیز

خوشبختانه توانستیم باس 10 در اینس Throne of Thunder را در حالت 10 نفره فیکس و راه اندازی کنیم.این باس در روز جمعه مورخ 18/2/1394 در ساعت 15:00 در سرور راه اندازی می شود. علاقمندان به PVE می توانند این باس بسیار مهیج آزمایش و kill کنند.

همان گونه که مستحضر هستید تیم فنی سرور از حدود 2 ماه پیش تا به این لحظه فعالیت های خود را بر روی فیکس مشکلات گزارش شده کمتر کرده اند و هر 10 روز تقریبا 1 باس راه اندازی می شود.

امروز به شما این خبر را می دهیم که تیم فنی سرور از حدود 3 ماه قبل شروع به کار بر روی نسخه بعدی و جدید یعنی Warlords of Draenor کردند که این امر باعث شد نتوان همزمان طی این بازه زمانی بر روی مشکلات گزارش شده  Pandaria تمرکز کنیم.اما این به این معنا نیست که بر روی سرور پانداریا کاری نکنیم فقط سرعت برطرف کردن مشکلات برای ریلم پاندا کاهش یافته است اما هر 10 روز سعی کرده ایم 1 باس به سرور اضافه کنیم.

بحمدالله پس از 3 ماه توانسته ایم تمامی چهارچوب نسخه بعدی را یعنی Warlords of Draenor آماده و فیکس کنیم و هر روز در حال توسعه می باشد.

لیست فیکس از تمامی موارد فیکس شده در نسخه جدید Warlords of Draenor به زودی در وبسایت سرور همراه با پنل جداگانه مخصوص نسخه جدید برای مشاهده گذاشته می شود.

به زودی ریلم تست نسخه Warlords of Draenor از حالت Private به حالت Public تبدیل و برای عوام راه اندازی می شود.

تذکر 1 : راه اندازی ریلم تست Warlords of Draenor به این معنا نیست که نسخه پانداریا به کار خود خاتمه دهد چرا که نسخه پانداریا در حال حاظر به عنوان یک ریلم جداگانه به کار خود ادامه می دهد و هر 10 روزی یک باس به آن افزوده می شود.

تذکر 2 : نسخه جدید Warlords of Draenor بعد از راه اندازی ریلم تست همان گونه که از اسم آن مشخص می باشد ریلم تست است یعنی مشکلاتی از قبیل : کرش , اسپل , تلنت ,  و بسیاری از مشکلات دیگر وجود خواهد داشت که تیم فنی سرور شبانه روز در حال فیکس اینگونه مشکلات هستند.

منتظر خبرهای بعدی ما باشید.

جهت ورود به سایت سرور کلیک کنید 

تبلیغات :

[ چهار شنبه 16 ارديبهشت 1394 ] [ 20:25 ] بازدید: [5290] [ wow-server.ir ]

pandawow

pandawow

با عرض سلام و خسته نباشید

در اینجا لیست به روزرسانی دو هفته اخیر را برای شما نمایش می دهیم لذا توانستیم برای اولین بار در بین سرور های private باس های Primordius و Dark Animus را نیز فیکس و راه اندازی کنیم.

در این آپدیت تیم فقط بر روی PVE کار کرده است یعنی 2 باس و تعداد زیادی Quest, Object, Creature فیکس شده است.برای مشاهده لیست این موارد لطفا به این لینک مراجعه کنید.

جهت ورود به سایت سرور کلیک کنید

  

تبلیغات :

[ دو شنبه 17 فروردين 1394 ] [ 16:56 ] بازدید: [3501] [ wow-server.ir ]

 

با سلام خدمت تمامی پلیرهای عزیز فرا رسیدن سال 1394 را به تمامی عزیزان تبریک عرض می کنیم انشالله که سالی خوب داشته باشید به مناسبت همین سال ایونت افزایش ریت به مدت 15 روز و تمامی هیروهایی که لول 40 به بالا باشند امروز به 90 تبدیل می شوند. 

جهت ورود به سایت سرور کلیک کنید 

تبلیغات :

[ شنبه 1 فروردين 1394 ] [ 23:50 ] بازدید: [3621] [ wow-server.ir ]

 

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز

باس هفتم راید Throne of Thunder یعنی Durumu the Forgotten به طور کامل فیکس و در دسترس قرار گرفت.پلیرهایی که به PVE علافه دارند می توانند از این باس لذت ببرید. باس های بعدی از این راید نیز به زودی راه اندازی می شوند.

جهت ورود به سایت سرور کلیک کنید 

تبلیغات :

[ یک شنبه 17 اسفند 1393 ] [ 12:7 ] بازدید: [3845] [ wow-server.ir ]

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز

همان گونه که قول داده بودیم باس ji-kun را در حالت 10 نفره نرمال به طور کاملا فیکس راه اندازی کردیم تا پلیرهایی که علاقه به PVE دارند بتوانند از این باس لذت ببرند.باس بعدی نیز به زودی راه اندازی می شود.

با تشکر

مدیریت سرور Pandawow

جهت ورود به سایت سرور کلیک کنید 

تبلیغات :

[ یک شنبه 17 اسفند 1393 ] [ 12:6 ] بازدید: [3736] [ wow-server.ir ]

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی پلیرهای عزیز

همان گونه که قول داده بودیم تصمیم بر این گرفتیم که راید بسیار جذاب Seige of Orgrimmar را فیکس و راه اندازی کنیم و امروز تولنستیم این کار را به ثمره برسانیم.

دوستانی که نمی خواهند این فرصت را از دست بدهند از همین الان می توانند به fight با این باس بپردازند.

متاسفانه به دلایل غیر قابل پیشبینی برنامه نویس سرور از دسترس ما خارج شده بودند و این امر باعث شده بود تا سرور در این مدت فیکس های مطلوبی نداشته باشد اما از 4 روز پیش که ایشان تشریق آورده اند خوشبختانه توانستند به سرعت نبودن خود را جبران کنند و فیکس های مهمی از قبیل راید Mogushan Vault با تمامی باس هایش در حالت های Normal/heroic 10/25 نفره طی این زمان کوتاه فیکس کند و بعد از آن باس اول راید Seige of Orgrimmar  یعنی باس Immerseus در حالت 10 نفره نرمال فیکس شد ولی این باس فعلا هیچ گونه loot برخوردار نمی باشد و از روز جمعه همین هفته ساعت 14:00 لوت به این باس افزوده خواهد شد.

برنامه های آینده سرور به صورت زیر می باشند:

--- باز گشایی باس دوم اینس Seige of Orgrimmar  یعنی The Fallen Protectors در حالت 10 نفره یک روز بعد از کشتن باس اول این راید.

--- راه اندازی باس Ji-Kun یعنی باس ششم اینس Throne of Thunder در حالت 10 نفره نرمال حد اکثر بعد از 3 روز.

--- راه اندازی باس Durumu the Forgotten یعنی باس هفتم اینس Throne of Thunder در حالت ده نفره نرمال حد اکثر بعد از 3 روز از کشتن باس Ji-Kun.

--- راه اندازی وبسایت جدید با امکانات جدید و قالب جدید.

--- راه اندازی سرور تیم اسپیک.

--- دعوت به همکاری برای :

1- گیم مستر

2- پشتیبان سرور تیم اسپیک

3- پشتیبان ایونت های سرور ( به زودی ایونت های pvp و pve همراه با جوایز نفیسی راه اندازی می شوند ).

--- فیکس مشکلات گذارش شده توسط پلیرها در کلاس ها.

جهت ورود به سایت سرور کلیک کنید 

تبلیغات :

[ چهار شنبه 6 اسفند 1393 ] [ 12:58 ] بازدید: [4229] [ wow-server.ir ]

با سلام

ضمن تبریک پیروزی انقلاب اسلامی به مناسبت دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سال 1357 جشنواره افزایش rate راه اندازی شده است. به گونه ای که تمامی rate های سرور 3 برابر شده اند از جمله Skillup, Levelup, Reputation تا فرصتی باشد برای پلیرهای که می خواهند امروز به جمع ما بپیوندند.

پس از راه اندازی باس Megaera  در اینس Throne of Thunder اولین گیلد که موفق به زدن این باس شد گیلد Iron Edge بود.

باس بعدی اینس Throne of Thunder یعنی باس Ji-kun تا هفته آینده همراه با تمامی باس های اینس Heart of Fear در حالت های 10/25 نفره Normal/heroic راه اندازی می شود.

آپدیتی نیز به زودی بر روی کلاس های سرور خواهیم داشت که مشکلاتی که در کلاس ها گزارش شده است به طور کامل فیکس شده اند.

با تشکر

مدیریت سرور Pandawow

جهت ورود به سایت سرور کلیک کنید 

تبلیغات :

[ جمعه 10 بهمن 1393 ] [ 15:11 ] بازدید: [3811] [ wow-server.ir ]

Dungeon finder pandawow.ir

با سلام و خسته نباشید

باعث افتخار است که برای اولین بار در میان تمامی سرور های پانداریا در آسیا و جهان توانسته ایم سیستم Dungeon Finder را به طور کامل فیکس کنیم. این سیستم به هر دو صورت Random Mists Of Pandaria Heroic و به صورت Specific Dungeon فیکس شده است و نیز به صورت های Find Group یعنی دیگر نیازی به بودن در invite یا group نخواهد بود و می توانید به پلیرهایی که نمیشناسید نیز join شوید و بصورت Join as Party با دوستان خود می توانید Join شوید.

اینس Throne of Thunder نیز در حالت های 10 / 25 نفره راه اندازی و فیکس شد 4 باس اول و به زودی باس های 5 و 6 و 7 با هم در حالت های 10 / 25 نفره راه اندازی خواهند شد.

توجه: فیکس های مهم بعدی که در حال کار بر روی آنها می باشیم به ترتیب:

-- فیکس اینس Heart of Fear با تمامی باس هایش در حالت های Normal / Heroic به صورت های 10 / 25 نفره.

-- مپ های Starter Zone Areas می باشد که برای پلیرهایی که تازه به سرور می پیوندند نقش بسزایی دارند.

-- فیکس سیستم Battle Pet که این سیستم بسیار مهیج و زیباست و طرفداران زیادی خواهد داشت.

-- فیکس Raid Finder این سیستم از لحاظ Join, Leave فیکس شده است فقط حالت جدید برای این سیستم در راید ها در حال فیکس می باشد.

با تشکر

جهت ورود به سایت سرور کلیک کنید 

تبلیغات :

[ سه شنبه 23 دی 1393 ] [ 15:14 ] بازدید: [4382] [ wow-server.ir ]

با سلام خدمت دوستان عزیز

به دلیل ارتقای سخت افزاری سرور از ساعت 10:00 امروز ساعاتی از دسترس خارج می شود.

پس از راه اندازی مجدد سرور آپدیت شماره 2 بر روی سرور اعمال می شود.

از جمله فیکس های مهم این آپدیت: برطرف شدن مشکلات گزارش شده در آپدیت قبلی در کلاس ها - فیکس و راه اندازی اینس Throne of Thunder در حالت های 10/25 نفره نرمال - فیکس Dungeon Finder به طور کامل - فیکیس Guild Finder برای اولین بار در بین سرور های ایرانی و خارجی حتی کاتا.

لیست آپدیت شماره 2 پس از اعمال این آپدیت مراتب اعلام می شود.

با تشکر

مدیریت Pandawow

جهت ورود به سایت سرور کلیک کنید 

تبلیغات :

[ یک شنبه 21 دی 1393 ] [ 13:26 ] بازدید: [3841] [ wow-server.ir ]

با سلام خدمت تمامی پلیرهای عزیز

به دلیل اعمال آپدیت جدید جشنوارهی افزایش rate راه اندازی کرده ایم تا کسانی که می خواهند به سرور بپیوندند بتوانند از این فرصت استفاده و بهره مند شوند.

ریت های سرور به صورت زیر افزایش یافته اند:

RATE XP Kill: 6x changed to 16x

Rare XP Quest 8x: changed to 20x

Rate professions 1x: changed to 2x

Rate reputation 1x: changed to 2x

توجه داشته باشید این جشنواره تا روز جمعه ادامه خواهد داشت پس فرصت را از دست ندهید و از همین حالا شروع کنید.

 

 

جهت ورود به سایت سرور کلیک کنید 

تبلیغات :

[ شنبه 13 دی 1393 ] [ 15:45 ] بازدید: [3650] [ wow-server.ir ]

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز

همان گونه که قبلا هم اعلام شد تصمیم گرفتیم لیستی از مشکلات فیکس شده سرور برای نمایش تهیه کنیم. این لیست به طور کامل بر روی سرور اعمال شده و تمامی فیکس ها به طور کامل تست شده اند.

در این به روز رسانی تمامی کلاس ها با کاهش dps مواجه شده اند به گونه ای که می توان گفت کلاس ها بالانس شده اند به همین دلیل ممکن است خیلی از پلیرها این کاهش dps را ناشی از مشکل بدانند به همین دلیل این مطلب را عرض کردیم که مطلع باشید.

تشکر می کنیم از تمامی پلیرهایی که لطف کردند در گزارش این مشکلات فیکس شده در سرور به ما کمک کردند از جمله آقایون : Shifter, Fashist, Cara, Mangoos, Dodge, Lifesoul, Wowerror, Demo, Valeriance, Darktr, Nastycat, Perix, Mofkhor, Rengers, Avetar,  .

توجه: از پنج شنبه همین هفته جشنواره افزایش rate راه اندازی می شود به مدت 7 روز و می توانید از این فرصت نهایت استفاده را ببرید.

تمامی اینس های expansion های Cataclysm, Wotlk, TBC, Classic اسکریپت شده اند و قابل دسترسی می باشند از جمله اینس های محبوب کاتا Dragon Soul و Firelands که به ترتیب باس های آخر این اینس ها Madness of Deathwing  و Ragnaros می باشند.

سیستم XP برای اولین بار بعد از سرور بلیزارد فیکس شده به گونه ای که در این سیستم کسی که در حال levelup می باشد هر چه trash mob که می کشد فاصله level به خود نزدیک تر باشد experience داده شده به فرد بیشتر می باشد. این سیستم باعث جلو گیری از تبانی در level up  می شود.

 

برای مشاهده لیست آپدیت کلیک کنید 

تبلیغات :

[ سه شنبه 9 دی 1393 ] [ 23:33 ] بازدید: [4205] [ wow-server.ir ]

با سلام خدمت تمامی دوستان

 

آپدیتی که مدت طولانی منتظرش بودید بر روی سرور قرار گرفت. برای ورود به سرور باید لانچر جدید را از تابلوی اعلانات سرور دانلود کنید .

لیست فیکس این به روز رسانی امشب در همین پست قرار خواهد گرفت.

دانلود لانچر جدید سرور پاندا وو : New Launcher: 32 bite / 64 bite

با تشکر

 

 

جهت ورود به سایت سرور کلیک کنید 

تبلیغات :

[ دو شنبه 8 دی 1393 ] [ 22:36 ] بازدید: [4665] [ wow-server.ir ]

سلام به تمامی دوستان و بازدیدکنندگان سایت www.wow-server.ir

اگه با استفاده از عوض کردن ریلم لیست سرور پاندا وو نتوانستید به سرور کانکت بشوید

میتوانید از این آموزشی که من برایتان میذارم استفاده کنید:

اول از همه ریلم لیست سرور رو به آی پی 10.201.65.228 تغییر بدهید

بعد از تغییر ریلم لیست به پوشه WTF رفته و Config رو اجرا کنید  و مانند شکل زیر آی پی رو تغییر بدید

به احتمال زیاد Set Realmlist  شما  Panda.pandawow.ir است.

که باید به  10.201.65.228  تغییر بدید.

 بعد تغییرات رو Save کنید

و از روی لانچر سرور pandawow ، بازیتان را اجرا کنید

 

نظر و مشکلی داشتید زیر همین پست بگید . سایت ما با تمامی ادمین های گیم سرورها به خصوص سرور پاندا وو در ارتباط است . 

تبلیغات :

[ دو شنبه 8 دی 1393 ] [ 11:26 ] بازدید: [7709] [ wow-server.ir ]

با سلام

در حال حاظر برای DNS سرور مشکلی بوجود آمده است . برای ورود به سرور با آیپی 91.98.103.54 به سرور متصل شوید. 

تبلیغات :

[ شنبه 6 دی 1393 ] [ 11:15 ] بازدید: [4914] [ wow-server.ir ]

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی پلیرهای عزیز

اول جا داره که شب یلدا را به همه دوستان تبریک بگوییم انشالله شب خوبی را سپری کرده باشید.

همان گونه که مطلع هستید حدود 3 ماه تیم سرور بر روی آپدیت جدید کار می کرد که خوشبختانه امروز این آپدیت آماده بهره برداری شده است و تصمیم گرفته ایم این ریلم تست را برای شما عزیزان راه اندازی کنیم.

این ریلم فقط جهت تست سرور و مشکلات فیکس شده می باشد و هیچ گونه ارزشی دیگر ندارد. یعنی هر آیتم یا چیزی در این ریلم بدست آورید بعد از اتمام تست به طور کامل از اکانت شما حذف خواهد شد.

این ریلم فقط تا روز پنجشنبه هفته جاری فعال بوده و در روز چمعه آفلاین و تمامی آپدیت ها به ریلم اصلی سرور انتقال داده می شوند.

لیست موارد فیکس شده همزمان با اعمال آپدیت بر روی سرور یعنی روز جمعه در وبسایت برای عوام نمایش داده خواهد شد تا بتوانید از فیکس های انجام شده بهره مند شوید.

جهت اتصال به ریلم جدید بصورت زیر عمل کنید:

1- لانچر جدید سرور را در صورت داشتن نسخه ویندوز 32 بیتی از اینجا دانلود کرده و در صورت داشتن نسخه 64 بیتی از اینجا دانلود کنید.

2- فایل دانلود شده را در پوشه بازی خود ریخته و از حالت فشرده خارج کنید.

3-  فایل Pandawow.exe را اجرا کرده و وارد بازی شوید.

-- توجه: جهت اتصال دوباره به ریلم اصلی سرور باید لانچر جدید ریلم تست را حتما از پوشه خود پاک کنید تا بتوانید به سرور اصلی وارد شوید.

جشنواره ای نیز به مناسبت آپدیت جدید از روز جمعه تا روز دوشنبه راه اندازی می شود که با افزایش Rate های سرور همراه می باشد. 

تبلیغات :

[ دو شنبه 1 دی 1393 ] [ 22:29 ] بازدید: [4057] [ wow-server.ir ]


با سلام

با عرض پوزش در حال حاظر آیپی اینترانت سرور دچار مشکل شده و از دسترج خارج شده است لطفا به طور موقت برای اتصال به سرور از آیپی 91.98.103.54 به سرور وصل شوید.!

-- طریقه استفاده از آیپی: به پوشه بازی خود رفته و وارد پوشه WTF شده و فایل config.wtf را باز کرده و قسمت set realmlist را از panda.pandawow.ir به آیپی ذکر شده تغییر دهید.

توجه: این آیپی موقتی خواهد بود و پس از برطرف شدن مشکل آیپی اصلی به حالت قبل باز می گردد. 

تبلیغات :

[ چهار شنبه 19 آذر 1393 ] [ 16:51 ] بازدید: [4157] [ wow-server.ir ]

با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی پلیرهای عزیز

همانگونه که مطلع هستید از حدود 50 روز پیش تا به الان برنامه نویس سرور در حال کار بر روی هسته و دیتابیس جدید سرور می باشد.خوشبختانه تمامی فیکس های هسته فعلی به هسته جدید انتقال یافته و دیگر مشکلات سرور نیز فیکس شده اند. از جمله فیکس های مهمی که در آپدیت جدید بر روی سرور اعمال خواهد شد عبارتند از:

 

Dungeon Finder Fixed

Archaeology Fixed

Raid Markers Fixed

Rated Battleground Fixed

Throne of Thunder ( Ji-kun, Drumu the Forgotten ) Fixed

New BattleGround ( Deepwing Gorge ) Fixed

New Arenas ( Tol'vir, Tiger's Peak) Fixed

New Arena Mods ( 3v3, 5v5 ) Fixed

All Cataclysm Instances Fixed

Healing Done, Damage Done Calculation System Fixed

Achievement System Fixed

Guild Achievement System Fixed

All Bugs reported from players in Classes Fixed

بعد از اعمال آپدیت جدید بر روی سرور لیست کامل این آپدیت در وبسایت سرور برای عوام نمایش داده می شود.در این آپدیت سعی شده تمامی باگ هایی که پلیرها گذارش داده اند به طور کامل فیکس شوند از جمله تمامی گلایف ها.برای پلیرهای pvp بتل ها و آرنا های جدید نیز فیکس شده و برای پلیرهای pve نیز تمامی اینس های پچ کاتا حتی اینس های Firelands  و Dragon Soul  با تمامی باس هایشان.

قصد داریم تا بیست روز بعد از اعمال این آپدیت تمامی باس های باقی مانده در اینس Throne of Thunder  را در حالت 10 نرمال فیکس و راه اندازی کنیم و پس از آن در حالت های Heroic 10 نیز راه اندازی کنیم تا پلیرهای عزیز بتوانند از تمامی باس های این اینس لذت ببرند.

پس از اعمال آپدیت ذکر شده قصد داریم اعلامیه ای در وبسایت قرار دهیم برای استخدام گیم مستر به تیم سرور. به 5 نفر گیم مستر نیازمند خواهیم بود که به آنها به طور ماهیانه با توجه به زمانی که برای ساپورت سرور قرار می دهند حقوق ماهیانه داده می شود.

زمان اعمال آپدیت: دوروز قبل از راه اندازی در وبسایت همراه با لیست کامل فیکس ها نمایش داده می شوند. 

تبلیغات :

[ دو شنبه 26 آبان 1393 ] [ 20:16 ] بازدید: [4123] [ wow-server.ir ]

عید قربان مبارک

با سلام خدمت تمامی عزیزان

در ابتدا عید قربان را به تمامی هم میهنان عزیزمان تبریک می گوییم.

به مناسبت این عید قصد داریم برای پلیرهای عزیزمان جشنواره ای راه اندازی کنیم که بتوانند نهایت استفاده را ببرند.در این جشنواره ریت های XP Quest, XP Kill, Reputation, به مدت 7 روز 3 برابر می شوند تا دوستانی که قصد پیوستن به سرور ما را دارند از این امر بهره مند شوند.

 

حدود دو هفته می شود که باس جدیدی راه اندازی نکرده ایم و این بدین معنا نیست که ما از کار خود دست کشیده ایم , تیم ما در حال حاظر حدود 20 روز است که در حال کار بر روی یک سری سیستم های جدید می باشد که در حال فیکس شدن هستند که هیچ سروری در جهان تا به حال قادر به نوشتن و فیکس این سیستم ها نبودند .از جمله سیستم Movement Map که این سیستم به طور کامل فیکس شده است و در حال تست های نهایی می باد... در این سیستم تمامی trash mob ها به طور هوشمند به طوری عمل می کنند که در حین حرکت دیگر از داخل ستون ها و زمین حرکت نخواهند کرد و از راه های واقعی به دور موانع حرکت خواهند کرد و بسیاری از line of sight ها فیکس شده اند.پایه ریزی این سیستم باعث می شود که سرور ما باز هم در جهان فیکس های بی نظیری را ارایه دهد.

 

در آپدیت جدید 2 دانگون 5 نفره در حالت های نرمال و هیرویک به طور کامل فیکس خواهند شد و باس 5 اینس Throne of Thunder نیز که در حال حاظر در حال اسکریپت نویسی هست یعنی Magaera راه اندازی می شود.پس از راه اندازی این باس از تمامی باس های سرور فیلم گرفته و در سایت سرور قسمت جدید گالری فیلم برای نمایش گزاشته می شود تا از کیفیت سرور بهره مند شوید.

 

برای مشاهده آپدیت های روزانه می توانید در قسمت آپدیت ها از روند روزانه سرور بهره مند شوید. 

تبلیغات :

[ یک شنبه 13 مهر 1393 ] [ 14:45 ] بازدید: [3525] [ wow-server.ir ]

جشنواره + 5.4.8

در ابتدا فرا رسیدن ولادت امام رضا علی السلام را به تمامی پلیرها و هم میهنان عزیز تبریک می گوییم

خوشبختانه پس از دوماه کار و تلاش های شبانه روزی توانستیم اولین سرور باشیم در جهان که پچ 5.4.8 را راه اندازی می کنیم که باعث افتخار ما می باشد.

پچ 5.4.8 آخرین پچی می باشد که شرکت بلیزارد برای Expansion در Mist of Pandaria طراحی کرده که ما با مهاجرت به این پچ خیالمان از کامل بودن Expansion راحت می شود.

خوشبختانه همان گونه که از 5.0.5 به 5.4.2 مهاجرت کردیم و تمامی زحمات پلیر ها باقی و به پچ بعد انتقال داده شد در این مهاجرت نیز تمامی آیتیم ها و گیلد ها و مونت ها و شغل های پلیر ها حفظ خواهد شد. اما آرنا ریتینگ ها و هانور ها پاک می شوند.

در پچ 5.4.2 ماکزیمم آنلاین سرور به حد مطلوبی رسید یعنی 348 نفر که این باعث افتخار ما می باشد.و امیدواریم که این رقم در پچ 5.4.8 به چندین برابر افزایش یابد.

در پچ 5.4.8 قصد داریم به سرعت تمامی باس های اینس Throne of Thunder را راه اندازی کنیم . باس شماره 3 و 4 این اینس همراه با ارتقای پچ سرور به 5.4.8 راه اندازی می شوند و باس 5 نیز حداکثر 4 روز بعد فیکس و در دسترس قرار می گیرد.

در ادامه باید بگوییم که ما بی صبرانه منتظر هستیم که شرکت بلیزارد expansion جدید Warlord of Draenor  را راه اندازی کند و بتوانیم اولین سرور در جهان با این پچ نیز باشیم.

به زودی لیست آپدیت های یک ماه گدشته بهمراه فیکس های پچ 5.4.8 را نیز در سایت قرار خواهیم داد.

-- برنامه های بعدی سرور طبق اولویت:

1- راه اندازی سیستم اکانت ویزه با قابلیت های بیشتر.

2- بازگشایی باس 5 در اینس Throne of Thunder یعنی Megaera در حالت 10 نفره نرمال.

3- فیکس سیستم LFG Dungeon Finder به طور کامل.

4- فیکس و بازگشایی تمامی دانگون های 5 نفره پچ پانداریا.

5- فیکس  باس آخر اینس Terrace of endless Spring یعنی باس  Sha of Fear.

6- فیکس باس های بعدی راید  Heart of Fear.

7-باز نویسی کواست های مپ های  Wandering ISle, Gilneas, Kezan, و تمامی کواست هایی که در مپ های دیگر باگ می باشند.

 

طریقه کانکت شدن به پچ جدید 5.4.8 سرور:

1- لانچر قبلی را پاک کنید و لانچر جدید سرور را دانلود کنید.

2-لانچر را در پوشه بازی خود کپی کرده و از حالت فشرده درآورید.

3-بر روی فایل PandawowIr.exe کلیک کرده و وارد سرور شوید.

نکته: شما برای ورود به سرور نیاز به پچ 5.4.8 دارید اما با داشتن لانچر جدید سرور می توانید بدون هیچ مشکلی حتی با پچ 5.4.2 نیز وارد سرور شده و بازی به آرامی آپگرید و به پچ 5.4.8 تبدیل می شود.

تا 48 ساعت بعد از آپدیت سرور به پچ 5.4.8 ممکن است مشکلاتی از جمله کرش یا رول بک داشته باشیم ولی ما در تلاشیم که این مشکلات در صورت بروز به سرعت برطرف شوند.

پچ های  5.4.2 به 5.4.7 و 5.4.7 به 5.4.8 نیز در وبسایت سرور تا قبل از راه اندازی 5.4.8 برای دانلود گذاشته می شود.

 

جشنواره تابستانه : به دلیل فرارسیدن ولادت امام رضا تصمیم گرفتیم تمامی Rate های سرور را به مدت 1 هفته افزایش دهیم تا پلیرهای جدیدی که در حال ورود به سرور هستند با رضایت کامل بازی کنند.این جشنواره از یکشنبه هفته آینده 16/6/1393 راه اندازی می شود.

توجه : فقط ریت های XP kill, Quest, Reputation به طور 3 برابر افزایش خواهند یافت.

 

با آرزوی موفقیت 

تبلیغات :

[ جمعه 14 شهريور 1393 ] [ 14:32 ] بازدید: [21725] [ wow-server.ir ]

Horridon

با سلام به تمامی دوستان عزیز

6 روز بعد از راه اندازی اولین باس Throne of Thunder موفق به فیکس باس دوم این اینس شدیم

در حال حاظر ما اولین سرور در بین تمامی سرور private در جهان هستیم که موفق به فیکس این باس شده ایم و این افتخار بزرگی برای ما می باشد.

به زودی video از باس 1 و همین باس 2 برای نمایش کیفیت این باس در وبسایت می گذاریم تا عزیزانی که می خواهند از کیفیت سرور جویا شوند از این فرصت استفاده کنند.خوشبختانه با فیکس این باس در این مدت زمان کم به تمامی سرور های private جهان ثابت کردیم که توانایی مهیا سازی یک سرور با بالاترین کیفیت را قادر می باشیم. و این نشانه زحمات برنامه نویس سرور می باشد.باس Horridon در روز دوشنبه هفته جاری ساعت 15:00 راه اندازی می شود.

به همین روال تمامی باس های اینس Throne of Thunder  فیکس هواهند شد.قابل ذکر است که بگوییم تمامی  Dungeon های پانداریا نیز در حال فیکس می باشند و به زودی راه اندازی می شوند.

قابل توجه کسانی که راجع به version patch 5.4.8 سوال می کنند:

 

--- آیا برای پچ 5.4.8 هم برنامه ای دارید؟ پاسخ: بله حدود 1 ماه هست که در حال کار بر روی این پچ می باشیم و تقریبا در حال آماده سازی می باشد.

--- کی به پچ 5.4.8 آبدیت می شوید؟ پاسخ: قبل از اتمام تمامی باس های Throne of Thunder به این پچ مهاجرت خواهیم کرد.

--- آیا هیرو ها و آیتم ها و گیلد بانک ها به پچ 5.4.8 اتقال داده می شوند؟: پاسخ: بله تمامی زحماتی که پلیرها کشیده اند محفوض می باشند.

--- آیا در 5.4.8 دوباره باید از صفر شروع کنید برای فیکس؟ پاسخ : خیر, تمامی فیکس های سرور باقی مانده و حدود 1 ماه پس از راه اندازی پچ 5.4.8 اینس  Seige of Orgrimmar راه اندازی می شود. توجه: راه اندازی این اینس در صورتی است که اینس Throne of thunder در تمامی 4 حالت هایش فیکس شده و باس هایش kill شده باشد.

 

شاد و سربلند باشید. 

تبلیغات :

[ یک شنبه 2 شهريور 1393 ] [ 12:50 ] بازدید: [4921] [ wow-server.ir ]

Throne of Thunder

با سلام خدمت تمامی دوستان گرامی

بالاخره توانستیم یکی از جذابترین و مهیج ترین اینس پچ پانداریا Throne of Thunder را راه اندازی کنیم که این اینس یکی از مشکل ترین اینی می باشد تقریبا که شرکت بلیزار تا به این لحظه تولید کرده است.هم برای گیمر ها هم از لحاظ فیکس کردن.خوشبختانه می توانیم بگوییم اولین سرور در جهان هستیم که توانسته ایم این باس را به حد کامل در بهترین کیفیت فیکس کنیم . تصمیم گرفته ایم که این باس را روز شنبه هفته آینده یعنی 25/5/1393 در ساعت 15:00 بعد از ظهر راه اندازی می شود.

توجه: اولین راید که موفق به فتح این باس شود از طریق demo در وبسایت سرور و aparat , youtube برای نمایش گذاشته می شود.

و در ادامه جای تبریک دارد که بگوییم  که اولین و پر جمعیت ترین سرور پانداریا در ایران و آسیا هستیم با بیشترین آنلاین سرور که به ماکزیمم 295 نفر رسیده است و این امر نشان داده است که خدارو شکر پلیرهای بسیاری به ما ملحق شده اند.ما در همین زمان در حال کار بر روی فیکس اسپل و تلنت ها نیز هستیم که انشالله بتوانیم تمامی کلاس ها را به طور کلمل فیکس کنیم.

برای مشاهده لیست آبدیت های روزانه سرور لطفا به لینک http://pandawow.ir/fa/changelogs مراجعه کنید تا از وضعیت سرور با خبر شوید.

خوشبختانه تمامی آرنا ها و بتل گراندها به طور کامل فیکس شدند و مشکلاتی که ازشان گزارش شد برطرف گردیدند.از تمامی کسانی که در گزارش این باگ ها به ما کمک کردند سپاس گزاریم.

خوشبختانه در آخرین جا به جایی سخت افزاری سرور توانستیم با یکی از بزرگترین شرکت های هاستینگ کشور به نام ایران سرور  هم کاری داشته باشیم و خدا رو شکر تمامی مشکلات افزایش پینگ و لگ نیز با انتقال سرور به این شرکت برطرف شده است. 

تبلیغات :

[ جمعه 24 مرداد 1393 ] [ 13:27 ] بازدید: [4104] [ wow-server.ir ]

عید سعید فطر مبارک

با سلام

عید سعید فطر را به تمامی هم میهنان و پلیرهای گرامی تبریک می گوییم. انشالله که ماه رمضانی با خوشی و تاعات و عباداتی پربار را سپری کرده باشید.

با توجه با تعطیلات تابستانه و عید سعید فطر تصمیم گرفتیم جشنواره تابستانه به مدت 4 روز برگزار کنیم که در این جشنواره عزیزانی که قصد ورود به سرور را دارند به راحتی بتوانند از خدمات سرور استفاده کنند.در این جشنواره تمامی ریت های سرور 3 برابر شده اند مثلا: ریت اسکیل ورک که قبل از جشنواره 1 بود به 3 افزایش یافته و ریت اکس پی 10 به 30 افزایش یافته است. پس این فرصت را از دست ندهید و به ما بپیوندید.

بعد از این جشنواره باس اول اینس راید Throne of Thunder  یعنی باس  Jinrokh Breaker  در حالت 10 نفره نرمال راه اندازی خواهد شد تا برای اولین بار بعد از سرور بلیزارد اولین سرور باشیم که این راید را بازگشایی کنیم به طور کاملا استاندارد.و به اولین راید که موفق به کشتن این باس شود جوایز ارزنده ای اهدا می شود.

خوشبختانه با تغییر شرکت اینترنت سرور تمامی مشکلات لگ سرور برطرف شده اند لذا کسانی که هنوز مشکل لگ دارند می توانند با ارسال تیکت و مدارک از tracert با آیپی سرور ما این مشکل را به ما اطلاع دهند تا به سرعت پیگیری و رفع شود.

با تشکر از حمایت شما عزیزان گرامی 

تبلیغات :

[ سه شنبه 7 مرداد 1393 ] [ 22:7 ] بازدید: [3222] [ wow-server.ir ]


با سلام

این بار خبری خوش برای بازیکنان PVP داریم که در این خبر تمامی آرناها فیکس شده اند به طور کامل.

توجه: در پچ 5.4.2 بلیزارد سیستم آرنا رو تغییر داده است به گونه ای که دیگر نیازی به ساخت تیم و جوین آرنا نیست.در سیستم جدید شما می توانید با invite کردن دوست خود همان لحظه آرنا جوین دهید و بعد از اتمام آرنا تمامی پوینت ها و اچیوهای آرنا به طور اختصاصی به هیروی شما تعلق می گیرد. 

تبلیغات :

[ شنبه 4 مرداد 1393 ] [ 1:39 ] بازدید: [3888] [ wow-server.ir ]

سلام به تمامی پلیرهای عزیز

همانگونه که میدانید با برگزار شدن جشنواره تابستانه باعث شد که تعداد چشم گیری پلیر از سراسر ایران به ما بپیوندند. به طوری که ماکزیمم آنلاین سرور به 238 نفر رسید و این امر باعث شد درون سرور پینگ و لتنسی بسیار بالا برود. به همین دلیل تصمیم گرفتیم یک سخت افزار جدید و بسیار قدرتمند خریداری کرده و در شرکت پارس آنلاین گذاشته تا تمامی مشکلات ناشی از افزایش پلیر و کندی سرعت درون بازی از بین بروند.

آیپی سرور فعلا به مدت 12 ساعت از آیپی ذکر شده استفاده کنید اما از فردا به آیپی قبلی سرور یعنی:panda.pandawow.ir متصل شوید.

آیپی حال حاظر: 10.201.65.177

در حال حاظر در ریلم تست سرور ما در حال تست آرنا هستیم و به زودی آرنا ها در حالت های 2v2 و 3v3 راه اندازی می شوند.و دو هفته بعد از راه اندازی آرناها ایونت pvp 5v5 راه اندازی می شود که به اولین تیم برنده جوایز نقدی اهدا می شود.

مشخصات سخت افزار جدید:

RAM : 48 GB , CPU : 2X XEON X5660 , HARD DISC: 450 GB SSD 

تبلیغات :

[ چهار شنبه 25 تير 1393 ] [ 1:40 ] بازدید: [4947] [ wow-server.ir ]

سلام به همه دوستان گرامی

همان گونه که قولش رو داده بودیم در ابتدای تابستان این جشنواره را راه اندازی کردیم تا کسانی که می خواهند در تابستان به ما بپیوندند راضی باشند.این جشنواره فقط به مدت 7 روز بوده و تها جمعه هفته آینده یعنی 13/4/1393 ادامه خواهد داشت پس فرصت را از دست ندهید.

ریت هایی که افزایش یافته اند در حال حاضر از قبیل:

Rate Xp kill: 30x   Rate Xp Quest : 36x   Rate Xp Explorer: 3x    Rate Reputation Gain, kill, Quest = 4x.

قابل توجه ریت های بالا برای اکانت ویزه یا  premium دوبرابر می باشند یعنی مثلا Rate Xp Kill Premium = 60x می باشد و برای بقیه موارد نیز به همین ترتیب می باشد.

امیدواریم در این جشنواره بتوانیم تعداد چشمگیری پلیر جذب کنیم و بهترین کیفیت را برای پلیرها فراهم کنیم.

 

شاد و پیروز باشید. 

تبلیغات :

[ جمعه 6 تير 1393 ] [ 14:4 ] بازدید: [3312] [ wow-server.ir ]

سلام به تمامی دوستان و حامیان سرور Pandawow

کمتر از یک هفته از آبدیت قبل می گذرد و اینبار با خبری خوش برای بازیکنان PVE آمده ایم.

خوشبختانه توانستیم یکی از زیبا و جذاب ترین رایدهای پانداریا رو راه اندازی کنیم با بیشترین کیفیت ممکن.

در این Instance باس اول یعنی Imperal Vizier Zor'lok را در حالت 10 نفره نرمال کاملا فیکس کرده ایم.و به زودی در بخش جدید گالری فیلم راه اندازی و ویدیو لازم از این باس درون سایت قرار می گیرد.

لازم به ذکر است که کمتر از 24 ساعت رقابت بین گیلد های سرور اولین گیلد Horde یعنی گیلد  Wolvez Alcazar موفق شد برای اولین بار این باس را بکشد.که از زحمات اعضای این گیلد تشکر می کنیم که توانستند این افتخار را کسب کنند.

سعی بر این داریم که هر 4 یا 5 روز 1 باس جدید به این راید اضافه کنیم تا علاقمندان PVE لحظات خوشی را در سرور سپری کنند.

خوشبختانه در این 1 هفته توانستیم ماکزیمم آنلاین سرور را به 115 برسانیم که این رقم باعث افتخار ما می باشد که اولین سرور پاندای ایرانی و حتی در خاورمیانه با پچ 5.4.2 هستیم که از این جمعیت برخوردار هستیم و امید بر این است که این رقم انشاله با یاری شما دوستان عزیز چندین برابر شود. 

تبلیغات :

[ پنج شنبه 5 تير 1393 ] [ 17:29 ] بازدید: [3350] [ wow-server.ir ]

با سلام به تمامی دوستان عزیز.

در این به روز رسانی سعی بر این داشتیم که مشکلات اصلی پلیرها را که روزانه باهاشون سروکار داشتند رو برطرف کنیم.و خداروشکر توانستیم تمامی این مشکلات را طی زمان بسیار محدود و کمی انجام دهیم.

بازهم می توانیم بگوییم رکورد ماکزیمم آنلاین که 98 نفر بود را شکستیم و به بیشترین آنلاین 107 نفر رسیدیم و این آمار باعث افتخار ما است که توانستیم بعد از گذشت 30 روز از ران شدن سرور به این جمعیت برسیم.و امیدواریم که این رقم به زودی با شروع تعطیلات تابستانه و با شروع شدن جشنواره و ایونت های ما چندین برابر شود.

به زودی در ابتدای تابستان جشنواره ای خواهیم داشت که بنا به درخواست های بیش از اندازی پلیرهایی که هنوز وارد سرور نشده اند راه اندازی می شود که در این جشنواره تمامی ریت ها به مدت 1 هفته به اندازه چشم گیری افزایش می یابد ... پس این زمان را از دست ندهید و به جمع ما بپیوندید.

انشالله تا اواخر هفته آینده رید جدید 10 نفره  Heart of Fear  راه اندازی می شود و شما دوستان عزیز می توانید از این رید بسیار زیبا و مهیج لذت ببرید.

توجه: کسانی که گیم کارت از سرور خریداری کرده بودند و به ایمیلشان نیامده است لطفا در قسمت بازیابی گیم کارت بازیابی را انجام دهند و در صورت داشتن مشکلات دیگر لطفا در تماس با ما تیکت بگذارند به همراه شماره موبایلشان تا از طریق sms برایشان ارسال شود.

-- پلیرها می توانند از درون بازی عکس های زیبایی تهیه کنند و برای ما ارسال کنند تا در وبسایت سرور نمایش و به شخص مورد نظر جوایزی داده شود.

در ادامه به گوشه ای از لیست فیکس سرور اشاره می کنیم.برای مشاهده این لیست لطفا به ادامه مطلب مراجعه کنید. 

تبلیغات :

[ پنج شنبه 5 تير 1393 ] [ 17:29 ] بازدید: [3513] [ wow-server.ir ]

با سلام به تمامی دوستان

خوشبختانه با آبدیت هایی که بر روی سرور قرار گرفته باعث شده تا بازدید های بیشتری داشته باشیم و ماکزیمم آنلاین پلیر سرور تا 97 نفر بالا رود. به همین دلیل طی صحبت هایی که با مسئولین سرور داشتیم با توجه به اسرار های متعدد پلیرها برای تمدید جشنواره افزایش ریت های سرور بالاخره این جشنواره تا 48 ساعت یعنی تا روز جمعه مورخ 1393/3/16 تمدید شد.

قابل توجه دوستانی که تقاضای انتقال هیرو از سرور های دیگر را دارند: به دلیل اینکه نمی خواهیم حق کسانی که levelup کرده اند ضایع شود و شما که قصد ورود به سرور را دارید راضی باشید تصمیم به تمدید 2 روزه جشنواره گرفتیم.پس فرصت را از دست ندهید.

آبدیت بعدی در اوایل هفته آینده با اینس ها و فیکس های جدید بر روی سرور قرار خواهد گرفت. 

تبلیغات :

[ پنج شنبه 5 تير 1393 ] [ 17:28 ] بازدید: [3281] [ wow-server.ir ]


با سلام به تمامی دوستان و پلیرهای عزیز.

در این به روز رسانی اینس  Terrese of Endless Spring در حالت 10 نفره نرمال همراه با 2 باس Protectors of the Endless  و LeiShi به طور کاملا فیکس راه اندازی شده اند.

کمتر از یک هفته دوباره آبدیت جدید داریم و این بار آبدیت pve می باشد و همان طور که قول داده بودیم هر هفته آبدیت جدید خواهیم داشت.

خوشبختانه بعد از راه اندازی جشنواره ایونت افزایش اکس پی توانستیم به طور قابل ملاحظه ای پلیرهای جدید دریافت کنیم.بطوری که ماکزیمم آنلاین سرور به 89 نفر رسیده است و این امر باعث دلگرمی ما و دیگر پلیرهای سرور می شود.

Arenas: آرناها به طور کامل فیکس شده اند در اوایل تر ما سال جاری یعنی با آغاز تعطیلات تابستانه همراه با ایونت 3vs3 راه اندازی می شوند که در این ایونت به برندگان جوایز نقدی ارزنده ای خواهیم داد. 

تبلیغات :

[ پنج شنبه 5 تير 1393 ] [ 17:26 ] بازدید: [3304] [ wow-server.ir ]

صفحه قبل 1 صفحه بعد


مکان تبلیغات گیم سرورها

درباره سایت

وو سرور |بهترین و به روز ترین سایت تبلیغات و معرفی گیم سرورهای ورلد اف وارکرافت ( World OF WARCRAFT ) ایرانی - دارای بیش از 5 سال سابقه کاری

برای تبلیغ سرور در سایت wow-server.ir با :

پشتیبانی تلگرام :

telegram.me/arsalangholipour

ایمیل پشتیبانی سایت :

persian.gamemaster@gmail.com

شماره تلفن ادمین سایت :

09398654914 & ارسلان

در ارتباط باشید

فرم درخواست ثبت سرور در سایت wow-server.ir :

wow-server.ir/page/request

سرور های ویژه - Vip

لیست سرور ها
آرشیو مطالب
شهريور 1398
خرداد 1398
مهر 1397
شهريور 1397
مرداد 1397
خرداد 1397 ارديبهشت 1397 دی 1396 آبان 1396 شهريور 1396 مرداد 1396 تير 1396 خرداد 1396 ارديبهشت 1396 اسفند 1395 بهمن 1395 دی 1395 آذر 1395 آبان 1395 مهر 1395 شهريور 1395 مرداد 1395 تير 1395 خرداد 1395 ارديبهشت 1395 فروردين 1395 اسفند 1394 بهمن 1394 دی 1394 آذر 1394 آبان 1394 مهر 1394 شهريور 1394 مرداد 1394 تير 1394 خرداد 1394 ارديبهشت 1394 فروردين 1394 اسفند 1393 بهمن 1393 دی 1393 آذر 1393 آبان 1393 مهر 1393 شهريور 1393 مرداد 1393 تير 1393 خرداد 1393 ارديبهشت 1393 اسفند 1392 بهمن 1392