تبلیغات

تبلیغات

پرداخت آنلاین سایت وو سرور

آخرین مطالب سایت و سرورها
آموزش ها & نرم افزار ها

به زودی این بخش به روز میشود

امکانات وب

خبرنامه وب سایت:

نويسندگان

*-----------------------------<تبلیغات>-----------------------------*

بهترین سرور فانی - MasterWoW

Code Center

Legion Private Servers

Avg. Population
1000-2500
 
Style
Blizzlike
 
Language
English
 
Rates
x5 (Variable)
 
Type
PVE
 
Shop
Vanity Items, Gear, Levels
 
website
 

Realmlist: Custom Launcher

Discord: http://discord.wow-freakz.com/

Realm Description

WoW Freakz Legion private server offers the following experience rates: x10 (1-90) , x7 (90-100), and x3 (100-110). English is the primary language, however they support players from all around the world.

They currently offer character migrations from retail and other private servers. 

تبلیغات :

[ پنج شنبه 29 اسفند 1398 ] [ 15:7 ] بازدید: [210] [ wow-server.ir ]

Legion Private Servers

Avg. Population
500-1000
 
Style
High Rate
 
Language
English
 
Rates
x5-x100
 
Type
PVP
 
Shop
Vanity Items, Gear, Levels, Gold
 
Website
 

Realmlist: SET portal "login.arguswow.com"

Discord: https://discord.gg/2Fvragh

Realm Description

Info:

 •  Gold = 3x
 •  Drop = 5x
 •  Honor = 1x
 •  Reputation = 1x
 •  XP = 5x-100x (Rates of XP are customizable and can be set between x5 and x100)
 •  Game Type PVP
 •  Artifact Knowledge 55


 

تبلیغات :

[ پنج شنبه 29 اسفند 1398 ] [ 14:56 ] بازدید: [180] [ wow-server.ir ]
Avg. Population
500-1000 
Style
Blizzlike 
Language
English 
Rates
x1
Type
PVP
Shop
Vanity Items
 
website 

Realmlist: set realmlist play.atlantiss.eu

Discord: https://discord.gg/zuu7GDa

Realm Description

Atlantiss’ Netherwing TBC private server launched on the 4th of January 2019, after more than three years of active development and offering Blizzlike progression and quality never seen on a private server before.

 • Realm Type: PvP
 • Patch: 2.4.3
 • Rates: x1
 • Location: EU
 • PvE and World Content: 2.0.3 (pre-nerf), Blizzlike Patch Progression
 • PvP and Spell/Talent Mechanics: 2.4.3


 

تبلیغات :

[ پنج شنبه 29 اسفند 1398 ] [ 14:40 ] بازدید: [138] [ wow-server.ir ]
Avg. Population
2500-5000 
Style
Blizzlike 
Language
English 
Rates
x5 XP x1 other rates 
Type
PVP 
Shop

website :

https://endless.gg

Realmlist: set realmlist logon.endless.gg

Discord: https://discordapp.com/invite/wGzmdXY

Realm Description

Endless is launching a progressive Burning Crusade realm Sunstrider in Q1 of 2020.

 • Realm type: PvP
 • Patch: 2.4.3
 • Rates: x5 XP, x1 all other rates
 • Location: EU West
 • PvE: Increased content difficulty
 • PvP: Quality of life and small balance changes


 

تبلیغات :

[ پنج شنبه 29 اسفند 1398 ] [ 14:32 ] بازدید: [157] [ wow-server.ir ]

از هفته بعد اسنس‌های (Essence) کاراکترهای اصلی بازی World of Warcraft روی کاراکترهای غیر اصلی نیز در دسترس قرار می‌گیرد.

بعد از ماه‌ها تلاش علاقه‌مندان و بازیکنان بازی World of Warcraft کمپانی بلیزارد بالاخره خبر قابل استفاده شدن اسنس‌های (Essence) کاراکترهای اصلی بازیکنان را روی کاراکترهای دیگرشان (Alt) منتشر کرد. این خبر بعد از اعلام اینکه از این به بعد تمامی آیتم‌های مربوط به بخش Horrific Vision به صورت Corrupt شده دریافت خواهند شد، منتشر شد.

در صورتی که شما یک Essence سطح ۳ را روی یکی از کاراکترهای خود باز کرده باشید می‌توانید از هفته بعد به واسطه یک واحد پولی جدید که با نام Echoes of Ny'alotha معرفی شده است، با رفتن به Chamber of Heart و صحبت کردن با Mother جهت دریافت آن Essence برای کاراکترهای دیگر خود اقدام کنید. این قابلیت قرار است از روز ۱۷ مارس (۲۷ اسفند) برای بازیکنان سرورهای آمریکا و از روز ۱۸ مارس (۲۸ اسفند) در سرورهای اروپا در دسترس قرار گیرد.

world of warcraft essences

با توجه به اینکه تا امروز بیش از هشتاد Guild مختلف توانسته است آخرین Boss مربوط به رید Ny'alotha, the Waking City را شکست دهد و به زودی بازیکنان زیادی برای تجربه کردن بخش‌های جدید بازی دست به کار می‌شوند، کمپانی بلیزارد با آسان‌تر کردن استفاده از کاراکترهای غیر اصلی قصد دارد سرگرمی بیشتری را تا قبل از انتشار اکسپنشن بعدی بازی World of Warcraft فراهم کند. هنوز هیچ زمان دقیقی برای انتشار آپدیت اکسپنشن بعدی بازی که با نام Shadowlands معرفی شده، اعلام نشده است و در حال حاضر پیش‌بینی‌ می‌شود که این نسخه از بازی حدود مرداد ماه در دسترس بازیکنان قرار گیرد.

ثبت‌نام نسخه بتای اکسپنشن Shadowlands در حال حاضر در سایت battle.net امکان‌پذیر است و کسانی که این اکسپنشن را پیش‌خرید کرده‌اند می‌توانند شانس خود را برای دریافت دسترسی به این بخش امتحان کنند. علاقه‌مندان به دریافت نسخه بتای اکسپنشن بعدی کافی است که بعد از وارد شدن به حساب کاربری خود در سایت battle.net وارد صفحه مربوط به نسخه Shadowlands شوند و روی دکمه opt-in کلیک کنند. 

تبلیغات :

[ سه شنبه 27 اسفند 1398 ] [ 2:53 ] بازدید: [187] [ wow-server.ir ]

سال ۲۰۰۴ در ادامه داستان وارکرفت بازی چهارم از این سری با نام دنیای وارکرفت (World of Warcraft) برای پلتفرم پی سی از طرف بیلیزارد منتشر شد. ولی این بار نه در قالب یک بازی استراتژیکی بلکه بصورت سوم شخص، جهان باز، نقش آفرینی چندنفره آنلاین بسیار گسترده (MMORPG) که برای بازی کردن آن احتیاج به اینترنت و یک سرور داشتید تا تمام بازیکنان از سرتاسر جهان یکجا جمع شوند و با همدیگر بازی کنند.

 

این بار دیگر خبری از ساختن ساختمان ها و کمپ ها نبود. نیازی به تشکیل ارتش برای ویران کردن پایگاه دشمن نیست. چرا که شما در نقش یکی از این سربازها بازی که آمده دفاع یا حمله است حاضر می شدید. حال بازیکنان می توانستند آزادانه شخصیت خود را در قالب یکی از نژادها و کلس های حاضر درست کند و در دنیای وارکرفت به هر کجا که می خواستند بروند. بازی با انجام ماموریت های ساده ای که از شخصیت های که از پیش تعریف شده می گیرید، شروع می شود و با به پایان رساندن ماموریت آن ارتقای سطح (Level Up) در اختیار شما قرار داده می شود. در این نسخه همه قهرمانان می توانستند تا سطح ۶۰ ارتقا یافته و پس از آن قهرمانان به دنبال ارتقا زره پوش و اسلحه با ماموریت های دست جمعی بزرگتری وارد چالش شوند. بجز انتخاب زره و اسلحه هر قهرمان، قسمتی به نام استعداد (Talent) وجود داشت داشت که می توانست با انتخاب خاصیت های مختلف، قهرمان خود را با دیگر قهرمانان متفاوت کند.

 

بر اساس داستان بازی، جهان آزروت به دو گروه اصلی تقسیم می شود: گروه متحدین با پرچم آبی و شیر طلایی که متشکل از انسان های استورم ویند، دورف ها، نوم های (Gnome) ایرون فورج (Ironforge) و نایت الف هاست که از تلدراسیل (Teldrassil) هستند. در مقابل گروه اول، گروه دوم هورد با پرچم سرخ و سیاه که از ارک های اورگریمار، تاون های تاندربلاف (Thunder Bluff)، ترول های قبیله نیزه تاریک (Darkspear) و آندد های شهر زیرزمینی (Undercity) از لردران تشکیل یافته است. بازیکنان شخصیت دلخواه خود را از یک گروه و نژاد انتخاب کرده و برای افتخار گروهشان هم با یکدیگر در میادین جنگ درگیر می شوند (PVP). همچنین می توان با تشکیل گروه های ۴۰ نفره به جنگ رفت که جهان وارکرفت را دربر دارد (PVE).

 

در بازی کلس های متفاوتی وجود داردT حتی زرهی که می پوشند: پارچه ای (Cloth)، چرمی (Leather)، چرمی و فولادی (Mail) و زره های فولادی (Plate) از گزینه های انتخاب هستند.

کلاس هایی که در وارکرفت بازیکنان می توانستند انتخاب کنند: جنگجو (Warrior)، قاتل (Rogue)، شکارچی (Hunter)، جادوگر (Mage)، جادوگر سیاه (Warlock)، کاهن (priest)، دروید (Druid) بود که شامان (Shaman) در انحصار هورد و پالادین (Paladin) فقط برای گروه متحدین بود.

 

قسمت PVP بازی از دو قسمت میادین جنگ (Battleground) و آرنا (Arena) تشکیل شده بود. قسمت میادین جنگ، بازسازی جنگ های بزرگ بین دو گروه بودند. و در حالت آرنا هم بازیکنان در سه حالت ۲Vs.2، ۳Vs.3 و یا ۵Vs.5 در برابر هم قرار می گرفتند و تلاش خود را برای کشتن تیم مقابل بکار می گرفتند.

 

قسمت PVE بازی هم از دو قسمت تشکیل شده بود: دانجن (Dungeon) و رید (Raid). در حالت دانجن بازیکنان در گروه های ۵ نفره متشکل ار یک تانک (Tank)، یک هیلر (Healer) و سه اتکر (DPS) وارد مرحله ای می شوند و سعی در شکست غول ها و رئیس های آنجا داشتند. قسمت رید در واقع هسته اصلی بازی جهان وارکرفت است. درجه سختیی بسیار زیاد بوده و در این نسخه بازیکنان بصورت تیم های ۴۰ نفره برای تمام کردن آن تلاش می کنند. این قسمت بازی با داستان وارکرفت جلو می رود، به این صورت که وقتی بازیکنان موفق به شکست دادن آخرین رید بازی می شوند کمپانی بلیزارد چند ماه بعد پچ یا نسخه جدید را با رید و دانجن های جدید را به بازی اضافه می کند.

 

جهت دانلود تمامی نسخه ها به ادامه مطلب مراجعه کنید

یا بر روی لینک زیر کلیک کنید

http://wow-server.ir/post/734 

تبلیغات :
[ سه شنبه 27 اسفند 1398 ] [ 2:47 ] بازدید: [779] [ wow-server.ir ]

World of Warcraft Battle for Azeroth بهای بسیار سنگینی را برای پایان دادن به جنگ صلیبی لژیون ها پرداخت و حال اعتماد هم پیمانان به یکدیگر از بین رفته . همانطور که این درگیری و جنگ قدیمی دوباره شروع می شود، هم پیمانان تان را انتخاب کنید چرا که آینده Azeroth در میان جنگ ها ساخته می شود . در این نسخه از بازی، چند ویژگی اساسی به آن اضافه شده است . قهرمانان WOW، خدایان زنده هستند! بدون شک افزایش سطح یا Level از 110 به 120 یکی از بزرگترین ویژگی های اضافه شده است . همچنین مکان های جدید با نام Kul Tiras و Zandalar اضافه شده است که جذابیت ها و سورپرایزهای خاص خود را دارند . حالت جدیدی با نام 20player PvE mode against opposite faction NPC نیز به بازی افزوده شده است و نیز 3 قبیله و نژاد جدید برای هر دو طرف بازی افزوده شده است. همچنین 6 اسلات جدید شخصیت نیز این نسخه را به یکی از جذابترین پک های الحاقی بازی تبدیل کرده است . هوش مصنوعی بازی World of Warcraft Battle for Azeroth از قبل پیشرفته تر و جنگیدن با دشمنان سخت تر  شده است . Island Expeditions مشکل انجام مراحل تکراری را حل می کند . دیگر نگران این نباشید که یک Dungeon را بار ها و بار ها تمام کنید، حال قابلیت هایی اضافه شده است که می توانید به صورت تصادفی وارد Dungeon ها  شوید .  بطوریکه تعداد شخصیت های هر سرور از 12 به 18 افزایش یافته است . این بازی در ادامه سری Legion منتشر شده است. از این رو شاهد بهبود کیفیت بازی نیز خواهیم بود . بازی World of Warcraft Battle for Azeroth یکی از جذابترین و پر مخاطب ترین بازی های تحت شبکه و آنلاین است که سال ها از انتشار نسخه اولیه آن می گذرد اما هر روز به هواداران این بازی افزوده می شود و نیز شرکت سازنده یعنی Blizzard Entertainment نیز به خوبی این مسئله را درک کرده و سعی دارد تا با ارائه برنامه کاری مناسب، نیازهای مخاطبین خود را به بهترین نحو برطرف کند. این نسخه از بازی در حال حاضر صرفا برای پلتفرم های ویندوز و مک منتشر خواهد شد.

از نسخه های قدیمی و پر فروش این بازی می توان به The Burning Crusade ،  Wrath of the Lich King , Cataclysm , Mists of Pandaria , Warlords of Draenor , Legion اشاره کرد .

ام:World of Warcraft Battle for Azeroth
شرکت سازنده:Blizzard Entertainment
تاریخ انتشار:2018
ورژن:v8.3.0.33169
آپدیت:14 بهمن 1398
زبان:انگلیسی
ژانر:نقش آفرینی - آنلاین و تحت شبکه
فرمت فایل:exe
پلتفرم:ویندوز
امکان استفاده بصورت آنلاین:دارد
منتشر کننده:Blizzard Entertainment
پیش نیاز:نرم افزار و حساب کاربری Battle.net
 
رمز فایل:www.download.ir

  

تبلیغات :

[ سه شنبه 27 اسفند 1398 ] [ 2:41 ] بازدید: [234] [ wow-server.ir ]

سومین پروژه سایت ما با نام گیم نیاز راه اندازی شد

  گیم نیاز -  نیازمندیها و ثبت آگهی خرید و فروش محصولات و اکانت بازی ها ، تجهیزات گیمینگ ، تبلیغات کسب و کار و مشاغل حوزه گیم در ایران

خرید و فروش تمامی محصولات بازی های پلتفرم های مختلف مانند بازی های کامپیوتری ، بازی های پلی استیشن ، بازی های ایکس باکس ، بازی های موبایل ، بازی های نینتندو سوییچ  و ...

انواع تجهیزات و لوازم جانبی گیمینگ / اکانت بازی های آنلاین / سی دی کی CDKEY و گیفت کارت GiftCard اورجینال بازی ها / نسخه دیجیتال و فیزیکی بازی ها / انواع سی دی CD و دی وی دی DVD بازی ها / آیتم ها و محصولات ، خدمات و پرداخت درون بازی ها و ...

معرفی و ثبت گیم نت ها و گیم سنتر ها / گیم سرورهای آنلاین بازی ها / انواع فروشگاه های بازی / کانال و گروه / صفحات مرتبط به گیم / ثبت سرورهای ارتباطی گیمرها ( دیسکورد + تیم اسپیک و ... )

معرفی کسب و کار / ثبت آگهی استخدام و کاریابی  / مسابقات آنلاین و آفلاین بازیها

و کلی موارد دیگه که تو دسته بندی ها وجود داره.....

هر چیزی که فکرشو بکنی و مربوط به حوزه گیم میشه و میتونی تو گیم نیاز پیدا کنی یا آگهی و تبلیغاتشو قرار بدی ^_^ 

با افتخار اولین وبسایت نیازمندی گیمینگ در ایران هستیم

با تشکر از حمایت شما گیمر های عزیز ❤️ 

دارای نماد اعتماد دو ستاره

 

آدرس سایت  : Gameniaz.ir
 
تلگرام : @gameniaz
 
اینستاگرام : instagram.com/gameniaz


 

تبلیغات :

[ پنج شنبه 22 اسفند 1398 ] [ 13:56 ] بازدید: [164] [ wow-server.ir ]

به زودی تمامی دسته بندی / وضعیت سرور ها به روز رسانی خواهد شد

 

------------------------------------------

همچنین سومین سایت ما نیز به زودی رونمایی میشود 

 

پنج شنبه - ۱ اسفند ۱۳۹۸ 

تبلیغات :

[ پنج شنبه 1 اسفند 1398 ] [ 16:4 ] بازدید: [187] [ wow-server.ir ]

نسخه سرور : 3.3.5wrath of the Lich king 

نوع سرور : Fun - Max level 255

سایت سرور : harmez.ir

ریلم سرور :  logon.harmez.ir

توضیحات ریلم : 

 Custom Item + Custom Quest + Custom Script + Friendly Staff

وضعیت سرور : 

 


 

تبلیغات :

[ چهار شنبه 30 بهمن 1398 ] [ 16:4 ] بازدید: [356] [ wow-server.ir ]

افتتحایه

 

به نام خداوند بخشنده مهربان

با عرض سلام و ادب خدمت دوستان و بازیکنان بازی ورلد آف وارکرافت.

گیم سرور آلترا هم اکنون آغاز کار خود را در پچ مجبوب و کمیاب کاتالیسم 4.3.4 اعلام میکند.

بازیکنان عزیز از این لحظه میتوانند در سرور مشغول به بازی شوند.

به دلیل راه شروع به کار سرور مزایایی برای بازیکنان عزیز در نظر گرفته شده که به شرح زیر میباشد.

پس از رسیدن به لول 40 شما به لول 85 ارتقا میابید و میزان 2000 گلد دریافت میکنید و به دالاران تلپورت میشوید.

به ازای هر 1 ساعت بازی در سرور نیز میزان 100 گلد دریافت میکنید.

Rate XP Kill 12x

Rate XP Quest 12x

Rate XP Explore 1x

لازم به ذکر است اچیومنت فرست ریلم در این محدوده زمانی غیر فعال میباشد پس از گذشت زمان معینی اچیومنت ها فعال شده و برای دریافت آنها جوایز نقدی در نظر گرفته میشود.

با آرزوی لحظاتی خوش برای شما دوستان عزیز در این گیم سرور.

دوستان عزیز جهت هر گونه سوال میتوانید از طریق دیسکورد با ما در تماس باشید.

آدرس سایت سرور : ultrawow.ir

آدرس ریلم سرور :set realmlist logon.ultrawow.ir

سرور دیسکورد : https://discordapp.com/invite/wHaFMh6

  

تبلیغات :

[ جمعه 25 بهمن 1398 ] [ 16:36 ] بازدید: [424] [ wow-server.ir ]

بازگشت سرور پیشگامان the burning crusade 2.4.3

website : www.pgameserver.ir

realmlist : logon.pgameserver.ir

telegram : t.me/pishgamangc

سرور هارد و بلیزلایک

افتتاحیه سایت : شنبه 98/07/06

افتتاحیه سرور : پنجشنبه 98/07/11

ساعت 18:00

به همراه جوایز ویژه برای 3 نفر برتر 

تبلیغات :

[ جمعه 5 مهر 1398 ] [ 1:47 ] بازدید: [5035] [ wow-server.ir ]

Angel TBC Version 2.4.3

سرور نرمال انجل ورژن ۲.۴.۳ با درصد فیکس بالا ران شد

ریلم و سایت:

Angeltbc.world 

تبلیغات :

[ دو شنبه 18 شهريور 1398 ] [ 11:52 ] بازدید: [801] [ wow-server.ir ]

سرور wow

سرور MasterWoW، قدیمی ترین و پر بازیکن ترین سرور فان ایرانی میباشد.

سرور World Of Warcraft مستروُو، علاوه بر بازیکنان ایرانی، دارای بازیکنان خارجی نیز می باشد و در زمان انتشار این پست، این سرور دو سال و نیم، آنلاین است، آنلاین بودن یک سرور فان به این مدت در ایران مدت کمی نیست، لذا می توانید بدون ترس از Over شدن این سرور در آن بازی کنید، چرا که این سرور هنوز زنده و هر روز درحال پیشرفت می باشد و تیم مدیریتی آن، به صورت هفتگی و روزانه در حال آپدیت و بروزرسانی سرور می باشند.

این سرور سبک متفاوتی از سرور فان را ارائه داده است، که تاکنون شبیه آن را مشاهده نکردید، علاوه بر این موارد، این سرور WoW جز یکی از بهترین سرورهای فان در میان سرورهای خارجی نیز می باشد.

شما در این سرور بدون نیاز به کسی به تنهایی میتوانید آیتمهای خود را دریافت کنید، همچنین در این سرور تمامی کلاس ها فیکس می باشد و PVP در سرور نیز امکان پذیر است، علاوه بر موارد فوق در بعضی از آپگریدها شما می بایست Group یا Raid داشته باشید، تمامی این موارد را میتوانید در سرور ما مشاهده کنید و لحظات لذت بخشی را داشته باشید و با سایر بازیکنان به رقابت بپردازید.

مورد دیگری که تاکنون در سرورهای دیگر مشاهده نکردید و آن را فقط در سرور مستروُو میبینید، عدم داشتن ستهای دونور و یا ویپون های دونور در سرور می باشد، تا تفاوتی میان افرادی که هزینه پرداخت میکنند و یا افرادی که هزینه پرداخت نمیکنند ایجاد نشود، همچنین اگر در این سرور چیزی برای فروش قرار داشته باشد، حتما روشی برای بدست آوردن آن به صورت رایگان نیز وجود دارد.

جهت عضویت و پیوستن به سرور به سایت : MasterWoW.iR مراجعه کنید.

شلوغ ترین سرور wow

MasterWoW.iR

Discord - gpqtAjY

شلوغ ترین سرور wow

تصاویری از سرور :

 سرور wow فان

 

شلوغ ترین سرور wow ایران

 

سرور 3.3.5

Image result for ‫تبلیغات‬‎ 

<پست خبری ویژه>

این پست ویژه صرفا جنبه تبلیغاتی داشته

و سایت وو سرور هیچ مسئولیتی را در رابطه با محتوای منتشر شده در آن ندارد

  

تبلیغات :

[ چهار شنبه 29 خرداد 1398 ] [ 20:45 ] بازدید: [939] [ wow-server.ir ]

امروز اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard) اعلام کرد که تهیه کننده‌ی اجرایی سری بازی‌های موفق World of Warcraft (به اختصار WoW)، آلن برک (J. Allen Brack)، به عنوان مدیر استودیو بلیزارد انتخاب شده است.

آقای برک به عناون جانشین آقای مورهایم (Mike Morhaime) که اکنون به عنوان مشاور ایده‌پردازی شرکت بلیزارد فعالیت می‌کند، انتخاب شد. از طرفی دیگر آقای گرسکاند (Ray Greskoand) که به عنوان مدیر کل توسعه‌ی عناوین این شرکت فعالیت می‌کرد نیز امروز به تیم اجرایی شرکت بلیزارد پیوست.

آقای کوتیک (Kotick) مدیر عامل شرکت بلیزارد در این مورد گفته است:

آلن به مدت ۱۲ سال است که در استودیوی ما مشغول به کار است و در این مدت سکان هدایت سری WoW به دست او بوده. این کار نیازمند خلاقیت، پشتکار و البته مسئولیت‌پذیری بسیار بالایی است. شیوه‌ای که آلن توانست در این دوره‌ی ۱۰ ساله بازی‌بازان را راضی نگه دارد نشان از توانایی بالای او دارد. او یک مدیر قوی و البته کسی است که در هنگام سختی‌ها می‌تواند به تیم روحیه دهد. او مسئولیت‌پذیری مثال‌زدنی دارد که تمام تلاش خود را می‌کند تا عناوین به بهترین حالت ممکن توسعه‌ یابند. ما همچنین در تیم اجراییمان دو نیروی فوق‌العاده‌ی دیگر نیز داریم: آقای ادهم (Allen Adham) که به عنوان موسس این استودیو شناخته می‌شود و همچنین آقای گرسکو که پیش از این مدیر کل توسعه‌ی استودیو بودند، امروز به تیم اجرایی پیوسته‌اند. من هر دوی آنان را حدود ۲۵ سال است که می‌شناسم و به جرئت می‌توانم بگویم که این دو فرد جزو تواناترین افراد حال حاضر در صنعت بازی‌های رایانه‌ای هستند. با وجود این تغییرات ما می‌توانیم مطمئن باشیم که همانند قبل، نوآوری و خلاقیت سر لوحه‌ی کار استودیو باقی می‌ماند.

آقای برک نیز بیانیه‌ای منتشر کرده‌اند:

یکی از بزرگ‌ترین افتخارهای دنیا نصیب من شده است که می‌توانم مدیر یکی از بهترین‌ استودیوهای بازی‌سازی در دنیا باشم. و این استودیو بدون زحمات شبانه روزی کارکنان آن و البته هواداران فوق‌العاده‌ای که دارد به اینجا نمی‌رسید. استودیو بلیزارد با این شعار تاسیس شد: ساخت بهترین بازی‌ها ! من هم قصد دارم تا جایی که بتوانم به این شعار پایبند بمانم. من بسیار هیجان‌زده هستم و نمی‌توانم برای اتفاقاتی که در آینده قرار است رخ دهند صبر کنم.

مدیر سابق این شرکت یعنی آقای مورهایم نیز در رابطه با این جانشینی چنین گفته است:

من می‌خواهم از تمامی کارکنان زحمت‌کش، خلاق و مستعد که برای فداکاری‌هایشان و صبری که در این چند ساله از خود نشان دادند تشکر کنم. مدیریت و هدایت این تیم برای من یکی از بزرگ‌ترین امتیازهای عمرم بوده است. همچنین جا دارد از جامعه‌ی هواداران این استودیو به دلیل پشتیبانی کاملشان نیز نهایت تشکر را به عمل بیاورم.

اگر بخواهیم کمی در رابطه با سابقه‌ی آقای برک توضیح دهیم باید بگوییم که او پیش از پیوستن به استودیو بلیزارد، در شرکت سونی برروی بازی Star Wars Galaxies کار می‌کرد و از دیگر فعالیت‌های او می‌توان به ساخت سری Wing Commander در شرکت اریجین (Origin) نام برد. 

تبلیغات :

[ پنج شنبه 12 مهر 1397 ] [ 16:35 ] بازدید: [1450] [ wow-server.ir ]

Warlords of Draenor Private Servers

Firestorm – Gul’dan 

Avg. Population
100-250
Style
Blizzlike
Language
English
Rates
x5
Type
PVP
Shop
Gear, Levels, Gold, Characters

Realmlist: Custom launcher

website : 

firestorm-servers.com

Discord: http://fstorm.cc/discord

Realm Description

A x5 rate Warlords of Draenor private server with a full cash shop, including premade characters, gear, levels, and gold. 

تبلیغات :

[ پنج شنبه 22 شهريور 1397 ] [ 1:20 ] بازدید: [1567] [ wow-server.ir ]

Mists of Pandaria Private Servers

Avg. Population
100-250
Style
High Rate
Language
Portuguese
Rates
x60
Type
PVP
Shop
Characters

Realmlist: set realmlist realm.pandarenbr.com

website : 

pandarenbr.com

Realm Description

Pandaren Br is a high rates Mists of Pandaria for Portuguese players. They offer the following server rates; x60 XP, x40 profession, x40 reputation, x10 gold, and x2 honor. 

تبلیغات :

[ پنج شنبه 22 شهريور 1397 ] [ 1:17 ] بازدید: [1329] [ wow-server.ir ]

Mists of Pandaria Private Servers

Heroes WoW – Fallen Heroes 

Avg. Population
100-250
Style
Custom
Language
English
Rates
x100
Type
PVP
Shop
Gear, Levels

Realmlist: set realmlist logon.heroes-wow.com

website : 

heroes-wow.com

Discord: https://discord.gg/ZKB6utW

Realm Description

A custom Mist of Pandaria private server with donation and vote shops. 3.3.5a patch with 5.4 content 

تبلیغات :

[ پنج شنبه 22 شهريور 1397 ] [ 1:16 ] بازدید: [1248] [ wow-server.ir ]

Mists of Pandaria Private Servers

Tauri WoW – Warriors of Darkness 

Avg. Population
100-250
Style
High Rate
Language
English
Rates
x15
Type
PVP
Shop
Vanity Items

Realmlist: set realmlist hu.logon.tauri.hu

website : 

tauriwow.com

Discord: https://discord.gg/Mw76VSU

Realm Description

A Hungarian Mists of Pandaria private server offering x1 quest rates, x1 drops, x1 gold, x1 xp rates, and x1 exploration rate.
The majority on this realm is hungarian, but we have many english speaking players aswell on this realm.
We offer you a fully scripted content, including all Cataclysm zones too.
Mist of Pandaria content is currently on patch 5.0, soon to be opened raids: Heart of Fear & Terrace of Endless Spring.
We have a working Cross Realm Battleground, Cross Realm Dungeon Finder & Cross Realm Raid Finder system which connencts players from all our Mists of Pandaria realms to our X server, where they can play together.
Evermoon & Tauri realms are now connected together with the X-Auction House system, which means they can trade items via the Auction House between the realms.
We offer a VIP Membership to unlock extra features that are outside of gameplay 

تبلیغات :

[ پنج شنبه 22 شهريور 1397 ] [ 1:14 ] بازدید: [1168] [ wow-server.ir ]

Mists of Pandaria Private Servers

Tauri WoW – Tauri 

Avg. Population
500-1000
Style
Blizzlike
Language
Hungarian
Rates
x1
Type
PVE
Shop
Vanity Items

Realmlist: set realmlist hu.logon.tauri.hu

tauriwow.com

Discord: https://discord.gg/Mw76VSU

Realm Description

A Hungarian Mists of Pandaria private server offering x1 quest rates, x1 drops, x1 gold, x1 xp rates, and x1 exploration rate.
The majority on this realm is hungarian, but we have many english speaking players aswell on this realm.
We offer you a fully scripted content, including all Cataclysm zones too.
Mist of Pandaria content is currently on patch 5.0, soon to be opened raids: Heart of Fear & Terrace of Endless Spring.
We have a working Cross Realm Battleground, Cross Realm Dungeon Finder & Cross Realm Raid Finder system which connencts players from all our Mists of Pandaria realms to our X server, where they can play together.
Evermoon & Tauri realms are now connected together with the X-Auction House system, which means they can trade items via the Auction House between the realms.
We offer a VIP Membership to unlock extra features that are outside of gameplay. 

تبلیغات :

[ پنج شنبه 22 شهريور 1397 ] [ 1:9 ] بازدید: [1047] [ wow-server.ir ]

Mists of Pandaria Private Servers

WoW Freakz – Genesis 

Avg. Population
500-1000
Style
Custom
Language
English
Rates
Instant 90
Type
PVP
Shop
Gear

Realmlist: set realmlist mop.freakz.ro

website : 

wow-freakz.com

Realm Description

WoW Freakz Mists of Pandaria private server offers the following rates: x1 gold, x10 XP, x1 honor, and x1 reputation. They support Romanian and English language players.

Rates

 • Gold – x1
 • XP – x10
 • Honor – x1
 • Reputation – x1


 

تبلیغات :

[ پنج شنبه 22 شهريور 1397 ] [ 1:7 ] بازدید: [1285] [ wow-server.ir ]

Mists of Pandaria Private Servers

Avg. Population
500-1000
Style
Funserver
Language
Russian
Rates
Instant 90
Type
PVP
Shop
Gear

Realmlist: Download config.wtf

website : 

pandawow.ru

Realm Description

Panda WoW’s Mists of Pandaria private funserver. Panda WoW is part of the WoW Circle family of realms. 

تبلیغات :

[ پنج شنبه 22 شهريور 1397 ] [ 1:5 ] بازدید: [928] [ wow-server.ir ]

Mists of Pandaria Private Servers

Warmane – Frostwolf

Avg. Population
500-1000
Style
Blizzlike
Language
English
Rates
x7
Type
PVP
Shop
Gear, Levels, Gold, Characters

Realmlist: set realmlist logon.warmane.com

warmane.com

Realm Description

Warmane’s MoP private server, Frostwolf, offers x7 experience rates and x3 gold, weapon skills, profession and reputation rates . 

تبلیغات :

[ پنج شنبه 22 شهريور 1397 ] [ 1:4 ] بازدید: [1028] [ wow-server.ir ]

Mists of Pandaria Private Servers

Panda WoW – PandaWoW x100 

Avg. Population
1000-2500
Style
High Rate
Language
Russian
Rates
x100
Type
PVP
Shop
Gear, Characters

Realmlist: Download config.wtf

website : 

pandawow.ru

Realm Description

PandaWoW x100 is a Russian Mists of Pandaria private server realm, they also support international players.

Server Rates

 • х100 – Kill
 • х50 – Quests
 • x20 – Loot (average)
 • x20 – Gold
 • x20 – Reputation
 • x35 – Skill Gain
 • x3.5 – Honor


 

تبلیغات :

[ پنج شنبه 22 شهريور 1397 ] [ 1:2 ] بازدید: [941] [ wow-server.ir ]

Mists of Pandaria Private Servers

Firestorm – Garrosh 

Avg. Population
1000-2500
Style
Blizzlike
Language
English
Rates
x5
Type
PVE
Shop
Gear, Levels, Gold, Characters

Realmlist: Custom launcher

website : 

firestorm-servers.com

Discord: http://fstorm.cc/discord

Realm Description

A Mists of Pandaria realm with x5 rates and a large population. Firestorm has a full cash shop with characters, gold, and gear. 

تبلیغات :

[ پنج شنبه 21 شهريور 1397 ] [ 23:59 ] بازدید: [1015] [ wow-server.ir ]

Cataclysm Private Servers

Avg. Population
1000-2000
Style
High Rate
Language
Spanish
Rates
x2
Type
PVP
Shop
Not Available

Realmlist: set realmlist 37.187.171.126

guerrerosporlapaz.com

Realm Description

Comunidad Privada de World of warcraft – Cataclysm 4.3.4 La mayor comunidad de habla hispana 

تبلیغات :

[ چهار شنبه 21 شهريور 1397 ] [ 23:23 ] بازدید: [972] [ wow-server.ir ]

Cataclysm Private Servers

NRG-Wow – NRGCata

Avg. Population
0-100
Style
High Rate
Language
English
Rates
5x
Type
PVE
Shop
Vanity Items

Realmlist: realmlist.nrg-wow.com

website : 

nrg-wow.com

Discord: https://discord.gg/xZGxNb8

Realm Description

NRGCata Cataclysm Progressive realm currently on 4.0.6 content.

Exp 5x, Honor x2, Conquest x1

Drop: Normal x3, Green x4, Rare x2, Epic x1

Gold, Profs, Reputation x3

Full Crossfaction, Cataclysm content fully scripted,  Flexible transmog system.

Actively developed with daily updates and fixes!

Friendly staff and community 

تبلیغات :

[ چهار شنبه 21 شهريور 1397 ] [ 23:19 ] بازدید: [999] [ wow-server.ir ]

Cataclysm Private Servers

Avg. Population
100-250
Style
Funserver
Language
English
Rates
Instant 85
Type
PVP
Shop
Gear

Realmlist: set realmlist logon.wowmortal.com

website : 

wowmortal.com

Realm Description

WoWMortal’s Destiny realm is an instant 85 Cataclysm funserver with item malls (custom vendors) and an active population. 

تبلیغات :

[ چهار شنبه 21 شهريور 1397 ] [ 23:7 ] بازدید: [982] [ wow-server.ir ]

Cataclysm Private Servers

TwinStar – Artemis 

Avg. Population
100-250
Style
Blizzlike
Language
English
Rates
x1
Type
PVP
Shop
Characters

Realmlist: set realmlist wow.twinstar.cz

website :

twinstar.cz

Realm Description

TwinStar’s private server project offers the Czech Cataclysm realm Artemis with x1 experience rates. 

تبلیغات :

[ چهار شنبه 21 شهريور 1397 ] [ 22:56 ] بازدید: [1021] [ wow-server.ir ]

Cataclysm Private Servers

Monster-WoW – Nemisis 4.3.4 

Avg. Population
100-250
Style
Blizzlike
Language
English
Rates
Instant 85
Type
PVP
Shop
Gear, Levels, Gold

Realmlist: set realmlist logon.monster-wow.com

monster-wow.com

Discord: https://discordapp.com/invite/hGu2AH

Realm Description

An instant level 85 Cataclysm PVP private server with a full cash shop including legendaries. 

تبلیغات :

[ چهار شنبه 21 شهريور 1397 ] [ 22:55 ] بازدید: [1128] [ wow-server.ir ]

Cataclysm Private Servers

Avg. Population
100-250
Style
Blizzlike
Language
English
Rates
x5
Type
PVP
Shop
Gear, Levels, Gold, Characters

Realmlist: set realmlist wotlk.logon.firestorm-servers.com

website : 

firestorm-servers.com

Discord: http://fstorm.cc/discord

Realm Description

A Cataclysm private server with x5 experience rates featuring a cash shop where you can purchase premade characters, mounts, items, and gold. Has a stable population with a peak of 500 players. 

تبلیغات :

[ چهار شنبه 21 شهريور 1397 ] [ 22:53 ] بازدید: [870] [ wow-server.ir ]

Cataclysm Private Servers

Atlantiss – Dragonwrath

Avg. Population
250-500
Style
Blizzlike
Language
English
Rates
x1
Type
PVP
Shop
Vanity Items

Realmlist: set realmlist play.atlantiss.eu

atlantiss.eu

Discord: https://discord.gg/0pvSQDdXPTQrbQ9g

Realm Description

A patch 4.3.4 WoW private server featuring RaF (recruit a friend). Offers a mini game client allowing users to play while downloading. Largely considered the best Cataclysm realm currently online. 

تبلیغات :

[ چهار شنبه 21 شهريور 1397 ] [ 22:51 ] بازدید: [869] [ wow-server.ir ]

Cataclysm Private Servers

Avg. Population
500-1000
Style
High Rate
Language
English
Rates
x100
Type
PVP
Shop
Gear, Levels, Gold, Characters

Realmlist: set realmlist logon.wowcircle.com

website :

wowcircle.com

Realm Description

A Russian high rate WoW Cataclysm private server offering the following rates: x100 kills, x50 quests, x40 drops, x30 gold, x1 honor, x35 reputation, and x35 skills. 

تبلیغات :

[ چهار شنبه 21 شهريور 1397 ] [ 22:50 ] بازدید: [950] [ wow-server.ir ]

Cataclysm Private Servers

Avg. Population
500-1000
Style
Blizzlike
Language
English
Rates
x1
Type
PVP
Shop
Characters

Realmlist: set realmlist login.hades-wow.com

hades-wow.com

Discord: https://discord.gg/jdzXZ4A

Realm Description

Hades is a new Cataclysm realm that’s part of the TwinStar server group, released on November 16th 2017 and offering x1 rates and launching as a PTE realm. 

تبلیغات :

[ چهار شنبه 21 شهريور 1397 ] [ 22:48 ] بازدید: [981] [ wow-server.ir ]

Cataclysm Private Servers

Monster 4.3.4 

Avg. Population
1000-2500
Style
High Rate
Language
English
Rates
x12
Type
PVE
Shop
Gear, Levels, Gold

Realmlist: set realmlist logon.monster-wow.com

website : 

monster-wow.com

Discord: https://discordapp.com/invite/hGu2AH

Realm Description

A x12 rates Cataclysm private server with a full cash shop including bundled deals for max level with gold an gear. 

تبلیغات :

[ چهار شنبه 21 شهريور 1397 ] [ 22:43 ] بازدید: [2350] [ wow-server.ir ]

WotLK Private Servers

Avg. Population
0-100
Style
Funserver
Language
English
Rates
Instant 80
Type
PVE
Shop

Realmlist: set realmlist realmlist.nrg-wow.com

website :

nrg-wow.com

Discord: https://discord.gg/xZGxNb8

Realm Description

Welcome to NRG-WoW we’re a small WotLK community of friendly players and staff we are running on TrinityCore with the latest compile we are a 3.3.5a Instant 80, fast start raiding server. Cross-Faction Battlegrounds & Raids Enabled to help players get the groups that they need. All Players now start off as Instant 80 and all spells learned. Season 5 Vendor (ilvl 213 and off-sets pvp) Tier 8.5 Vendor (free/few gold PvE gear up to level 226), Free Mount Skills on Character Creation, Free x4 18 Slot Bags, All Class Glyph Vendors, 15000G Starter Gold to use as you want, Solo Queue 1v1 & 3v3 Arenas &  Solo Queue Battlegrounds. We also have hourly rewards which include 1 Emblem of Triumph & 250 Honor Points Every Hour & 1 Emblem of Frost & 50 Arena Points Every 3 Hours to make sure players remain active. 

تبلیغات :

[ چهار شنبه 21 شهريور 1397 ] [ 22:38 ] بازدید: [1380] [ wow-server.ir ]

WotLK Private Servers

Avg. Population
0-100
Style
Blizzlike
Language
English
Rates
x2
Type
PVE
Shop
Gear, Gold

Realmlist: set realmlist wotlk.wow-mania.com

website : 

wow-mania.com

Realm Description

A cross faction WotLK server that offers double XP weekends, a free mount at level 10, and vote rewards. They also offer RaF (Refer a Friend) that gives increased x3 experience rates.

Further Information

 • Playtime rewards: Heirlooms, Mounts, etc.
 • VIP commands (including custom XP)
 • Transmogrification
 • Free-4-All PvP Zones


 

تبلیغات :

[ چهار شنبه 21 شهريور 1397 ] [ 22:37 ] بازدید: [1148] [ wow-server.ir ]

WotLK Private Servers

Avg. Population
0-100
Style
Funserver
Language
English
Rates
Instant 255
Type
Custom
Shop
Vanity Items

Realmlist: set realmlist logon.worldofthegods.com

website : 

worldofthegods.com

Discord: https://discordapp.com/invite/NgG5eYQ

Realm Description

A Wrath of the Lich King funserver with instant level 255. They offer custom instances, 1v1 arena, teleporters, and a mall with more than 200 custom bosses, NPCs, world bosses, all working raids and Tier 1 to 12 and including over 50 sets of PvE items 

تبلیغات :

[ چهار شنبه 21 شهريور 1397 ] [ 22:34 ] بازدید: [1092] [ wow-server.ir ]

WotLK Private Servers

Avg. Population
0-100
Style
Blizzlike
Language
English
Rates
x1
Type
PVE
Shop
Vanity Items

Realmlist: set realmlist logon.inner-realms.net

website : 

inner-realms.net

Discord: https://discord.gg/TkUh35A

Realm Description

Join Inner-Realms! Play on the Anomaly Realm 3.3.5a emulating 3.0.x ~Progressive Blizzlike PVE Server with x1 Exp rates!

– Website with forums and Armory
– PvE Server
– Online Shop
– No Pay-to-Win
– Friendly community and staff
– 24/7 Uptime with Active Development!
– Emulates 3.0.x progressing to 3.3.5a on the 3.3.5a client.
– Level Cap is 80
– No custom content! 

تبلیغات :

[ چهار شنبه 21 شهريور 1397 ] [ 22:32 ] بازدید: [867] [ wow-server.ir ]

WotLK Private Servers

Avg. Population
0-100
Style
Funserver
Language
English
Rates
x2000
Type
PVP
Shop
Vanity Items, Gear, Levels, Gold

Realmlist: set realmlist logon.havoc-wow.com

website : 

havoc-wow.com

Discord: https://discord.gg/HN928bb

Realm Description

Hello everyone!

A few things you should know about our realm:

– Level area 1-255 in Zul’Drak

– After Level 255, start your journey into our scaled, balanced instances/World Bosses

T1 – Molten Core
T2 – Blackwing Lair
T3 – Ahn Qiraji
T4 – Gruul’s Lair, Magtheridon’s Lair, Karazhan
T5 – Tempest keeep: The eye, Serpentshrine Caverns
T6 – Mount Hyjal, Black Temple, Sunwell
T7 – Naxxramas
T8 – Ulduar
T9 – Trial of the Crusader
T10 – Icecrown Citadel
T11 – Deadmines

Level 1 to Level 20 gear for each class.

Custom Bosses

Customly Scaled and modified Instances

Custom Zones – Mounts Heaven

+ 35k Cata/MoP/WoD/Legion items (+950 artifact items)

+ 300 Legion mounts (Check all of them out at our Mounts Haven custom zone)

+ 300 Legion pets

2 long and 1 short(but tricky) stair events

– Automated event redeeming system
– Killstreak system (Get PvP tokens, and buy sets with them)
– Level Booster NPC (Buy levels with tokens)
– Retreive VP/DP command. |( .getpoint)
– Buff Master NPC
– Fancy world chat
– Level up twice as fast in the Weekends.
– Learn spells on level-up
– You don’t have to manually loot leveling mobs. Some tokens from them will automatically get into your backpack.
– Epic Guild Housing system: Build houses, beat other Guilds, capture their flag, etc. (more info in the Guild Features section on our website)
– Extra rewards if in a Guild
– Crossfaction Battlegrounds
– VP/hour for gameplay. Default VP/h is set to 2, 2x VP/hour if you voted in the last 24 hours, and 3x VP/hour if in last 12 hours

+ A lot more to be discovered!

Also, we have a MALL with lots of insanely fun stuff:

Bounty Hunter
Arena Gambler
Arena Master
Arena Spectator
Crossfaction Battlegorunds
Custom Quests
Starter/Runner Gear
Pvp Gear
Transmogrification
Item Requester
Item Enchanter
Item Reforger
Profession Master
Guild Banker
Tokens Exchanger
DP <=> VP Exchanger
Event Redeemer
Vanity Vendor
Custom Item Creator
Item Upgrader

& more!

We’re open for suggestions and we’re awaiting you to start your own journey with your friends at Havoc-WoW! 

تبلیغات :

[ چهار شنبه 21 شهريور 1397 ] [ 22:30 ] بازدید: [900] [ wow-server.ir ]

WotLK Private Servers

Avg. Population
0-100
Style
Blizzlike
Language
Turkish
Rates
x7
Type
PVP
Shop
Not Available

Realmlist: set realmlist logon.turkwow.net

website : 

elementarywow.com

Discord: https://discord.gg/HcGbman

Realm Description

ElementaryWoW is a Turkish Wrath of the Lich king private server with x7 XP rates and x2 drop rates. 

تبلیغات :

[ چهار شنبه 21 شهريور 1397 ] [ 22:26 ] بازدید: [899] [ wow-server.ir ]

WotLK Private Servers

Avg. Population
100-250
Style
Custom
Language
English
Rates
x1
Type
RPPVP
Shop
Not Available

Realmlist: set realmlist 80.241.214.209

website :

talesofwarcraft.com

Discord: https://discord.gg/5jadDSr

Realm Description

Tales of Warcraft is a private roleplaying server, where actions and characters has actual influence on the world, unlike in retail where you have no way to show off most of your progress. In Tales, we have the ability to create housing, world edits, custom NPCs and so much more, which retail simply doesn’t offer. Aside from other roleplaying out there, we also run one world where everyone can interact with each other, and not several smaller worlds or phases as they’re called. We’ll also do our best to filter away non-canon and straight up laughable characters and concepts, so we have a stronger sense of quality than the Argent Dawn realm on retail, or Roleplaying Heaven’s somewhat crazy phase culture.t. 

تبلیغات :

[ چهار شنبه 21 شهريور 1397 ] [ 22:24 ] بازدید: [877] [ wow-server.ir ]

WotLK Private Servers

Avg. Population
100-250
Style
High Rate
Language
English
Rates
x1-x15
Type
PVP
Shop
Gear, Levels

Realmlist: set realmlist logon.wowgasm-reloaded.org

website :

wowgasm-reloaded.org

Discord: https://discord.gg/cPtrtj3

Realm Description

WoWGasm Reloaded – brought to you by the visionaries of WoWGasm past.

 • Progressive Server
 • Dynamic XP Rates
 • Transmog system
 • Wintergrasp working
 • Active development
 • Dedicated (event) staff
 • Active Forums and Discord
 • Frequent promotion events
 • Custom shop where you can vote or donate
 • Special rates such as rep/prof/drop every second weekend
 • Developers playing among players to make sure content such as dungeons and raids get fixed.

 

Q&A:

Q: Another attempt to reboot WoWGasm?
A: Yes, this time in lead of experienced former staff from WoWGasm and (ex)developers with years of experience.

Q: Why did you decide to use WoWGasm and not a new name?
A: Because we hope to reach out to the old players that miss it as much as we do.

Q: Has anything improved over time?
A: What hasn’t? Better servers, less bugs, older and more experienced staff, no more pay to win donations.. I can keep going!

Q: (I was part of the staff on WoWGasm/RG.) Can I be a GM?
A: We are always looking for new staff as the server grows. At this moment we are sufficient with the staff we have.

Q: Will you ever become big again?
A: We try to! We have a lot unique ideas and tricks to reach our goals!

Q: How can I join?
A: It’s super easy! You download our client, create your account and finished! Or.. you can just use your own 3.3.5a client. 

تبلیغات :

[ چهار شنبه 21 شهريور 1397 ] [ 22:22 ] بازدید: [868] [ wow-server.ir ]

WotLK Private Servers

WoW Sulvus – Erenia 

Avg. Population
100-250
Style
Blizzlike
Language
Spanish
Rates
x1
Type
PVP
Shop
Not Available

Realmlist: set realmlist wowsulvus.es

website : 

wowsulvus.es

Discord: https://discordapp.com/invite/Rb4ZBu

Realm Description

An active PVP Spanish WotLK private server offering a blizzlike experience. 

تبلیغات :

[ چهار شنبه 21 شهريور 1397 ] [ 22:21 ] بازدید: [872] [ wow-server.ir ]

WotLK Private Servers

realm

TrueWoW – TrueWoW 

Avg. Population
100-250
Style
Blizzlike
Language
English
Rates
x1-x3
Type
PVP
Shop
Vanity Items

Realmlist: set realmlist login.truewow.org

website : 

truewow.org

Discord: https://discord.gg/dGCy52X

Realm Description

Blizzlike WotLK private server for World of Warcraft patch 3.3.5. Rates are blizzlike with experience set at x1, however they do accept realm transfers from a large variety of other servers through a form on their site. 

تبلیغات :

[ چهار شنبه 21 شهريور 1397 ] [ 22:19 ] بازدید: [893] [ wow-server.ir ]

WotLK Private Servers

Avg. Population
100-250
Style
Blizzlike
Language
English
Rates
x3
Type
PVE
Shop
Vanity Items, Gear, Levels, Characters

Realmlist: set realmlist realm2.neverendless-wow.com

website :

neverendless-wow.com

Discord: https://discordapp.com/invite/h9hCaE

Realm Description

Neverendless-WoW – 9+ years and counting – NEW TrinityCore – NEW Website – NEW Discord Server – 3x leveling rates, other rates are blizzlike – Friendly and helpful staff – Active PvP and PvE Communities – Dedicated Development Staff – Join today!

Neverendless-WoW was founded by its current owner, Blackswann, and his family back almost 10 years ago. Neverendless is a Wrath of the Lich King 3.3.5a realm currently in its second generation (Generation II) and in a beta phase until early February, when it will officially release full-time. We are looking to drastically increase population, so whole guilds are welcome and acquisitions/mergers are considered (contact Rayx on discord for more information).

The server is fully staffed with professionals at the highest level. The Director of Operations is a PMP with 5 years of real-world project management and leadership experience. Our Director of Development is a full-time web developer and manager. Our systems administrator is a full-time system manager professional. The staff has gone through a training and management overhaul and is either new or has a new perspective from the ground up.

Our unique features include an integrated chat system across in-game channels, discord, and IRC, unique BattleMaster event and reward system, customized vote and donation shops and systems, integrated in-game account and forums, online support ticket system, hand-worked TrinityCore, and much more. If you are interested in finding out more information, please join us.

Neverendless-WoW: One Step Ahead. 

تبلیغات :

[ چهار شنبه 21 شهريور 1397 ] [ 22:17 ] بازدید: [851] [ wow-server.ir ]

WotLK Private Servers

Eternal-WoW – Eternal 

Avg. Population
100-250
Style
Custom
Language
English
Rates
Instant 80
Type
PVP
Shop
Gear

Realmlist: set realmlist logon.eternal-wow.com

website : 

eternal-wow.com

Realm Description

Eternal-WoW’s Eternal realm is an instant 80 extreme PVP with a cash shop. They offer PVP events such as “Last Man Standing” or 2v2 and 3v3 teamed events.

Other Information:

 • Teleporter: Yes
 • Mall: Yes
 • Instant Flight: No
 • Starter Gear: Yes
 • GM Commands: .account .commands .dismount .help .save .server .start


 

تبلیغات :

[ چهار شنبه 21 شهريور 1397 ] [ 22:16 ] بازدید: [818] [ wow-server.ir ]

WotLK Private Servers

Firestorm – Icecrown 

Avg. Population
100-250
Style
Blizzlike
Language
English
Rates
x5
Type
PVE
Shop
Gear, Levels, Gold, Characters

Realmlist: set realmlist wotlk.logon.firestorm-servers.com

website : 

firestorm-servers.com

Realm Description

Firestorm’s Icecrown realm is a WotLK private server with experience rates set to x5. They offer a custom launcher for their realms, and a cash shop where you can purchase premade characters, mounts, items, and gold. 

تبلیغات :

[ چهار شنبه 21 شهريور 1397 ] [ 22:14 ] بازدید: [914] [ wow-server.ir ]

WotLK Private Servers

Avg. Population
1000-2500
Style
Blizzlike
Language
English
Rates
x2
Type
PVP
Shop
Vanity Items

Realmlist: set realmlist logon.sunwell.pl

website : 

sunwell.pl

Discord: https://discordapp.com/invite/UuwQZdd

Realm Description

Angrathar is a new progressive Wrath of the Lich King realm, which is dedicated to the international community. The release was took place on 27th January, 2018. The main language of this realm is English – speaking on the “world” channel with other language is forbidden. Angrathar has its own international forum.

As you know, we’re operating on Wrath of the Lich King expansion, that means maximum level is 80 and you will spend most of your time on an icy continent of Northrend. We’re also working with Aurora team (Theatre of Dreams) on our own Mists of Pandaria realm. The realm will be fully international.

At this moment, we offer two realms: Feronis (polish) 2000+ and Angrathar (english) 3000+. 

تبلیغات :

[ چهار شنبه 21 شهريور 1397 ] [ 22:13 ] بازدید: [1003] [ wow-server.ir ]

WotLK Private Servers

Avg. Population
250-500
Style
Custom
Language
English
Rates
Instant 80
Type
PVP
Shop
Gear

Realmlist: set realmlist logon.warmane.com

website : 

warmane.com

Realm Description

Previously under the name of Arena-Tournament, Warmane’s Blackrock realm is an instant 80 PVP only realm. 

تبلیغات :

[ چهار شنبه 21 شهريور 1397 ] [ 22:11 ] بازدید: [904] [ wow-server.ir ]


تبلیغات

تبلیغات

درباره سایت

وو سرور |بهترین و به روز ترین سایت تبلیغات و معرفی گیم سرورهای ورلد اف وارکرافت ( World OF WARCRAFT ) ایرانی - دارای بیش از 8 سال سابقه کاری

برای تبلیغ سرور در سایت wow-server.ir با :

پشتیبانی تلگرام :

telegram.me/arsalangholipour

ایمیل پشتیبانی سایت :

persian.gamemaster@gmail.com

شماره تلفن ادمین سایت :

09398654914 & ارسلان

در ارتباط باشید

فرم درخواست ثبت سرور در سایت wow-server.ir :

wow-server.ir/page/request

سرور های ویژه - Vip